Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wifi, mobilnet használat?

Wifi, mobilnet használat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A kérdésem a következő lenne: androidos telefon esetén, ha van wifi a telefonom és van mobilnet is, aminek az adatforgalma a tegnapi nap folyamán lejárt, akkor én attól még wifis helyeken netezhetek? Ez ugye nem "zabálja" tovább az adatforgalmat? A mobilomra van telepítve google maps, navigáció, youtube stb... ha ezeket egy wifis helyen hozom be, akkor a mobilnetemet használja, vagy a wifit? :-/

Továbbá: Ma reggel vettem észre, hogy a háttérben futó alkalmazásnál ott volt a google maps, amit én viszont nem nyitottam meg. Ilyenkor is megy el az adatforgalomból? Elnézést a hülye kérdésekért, de nem nagyon értek ezekhez.


2012. máj. 5. 12:15
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha wifi hálózatra rámész akk minden ingyen van, kivétel amiért egyébként is fizetni kell. pl: játékok teljes verziója, stb. Ha ki volt kapcsolva az adatforgalmad akk elvileg nem vitte.
2012. máj. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!