Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Androidra a Tw (TouchWiz)...

Kisvuk29 kérdése:

Androidra a Tw (TouchWiz) Launcher-t hol tölthetem le?

Figyelt kérdés
Egy ingyenesen letölthetőre gondolok.
2012. máj. 2. 22:14
 1/5 anonim ***** válasza:
2012. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 LinuxPower ***** válasza:
Az nem a TouchWiz, csak egy téma a GO Launcherhez, amitől hasonlítani fog a TW-re...
2012. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
második: a kérdező launchert kért, nem egy igazi touchwiz ui-t.
2012. máj. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azért kellene,mert nekem mini pro-m van,de az egyik ismerősömnek Samung Galaxy mini-je és nem tudja,hogy lehet ilyet.Neki akartam szerezni egy SE home-ot,de a mini nem viszi.De szerintem nagyon jó szórakozás a launcherek sokasága.Amúgy szerintem nem is lehetne teljes UI-t telepíteni,mert hülyeség.Nekem csak a kinézete a lényeg.
2012. máj. 3. 12:42
 5/5 anonim ***** válasza:
lehet teljesen is, de akkor már komplett főzött rom kell, mini pro-ra nem tudom csináltak-e már ilyen romot. amit tudok, hogy én még anno x10i-mre feltettem, de elég bugos volt, kamerát nem tudta kezelni stb. szóval egy launcher jobban megéri.
2012. máj. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!