Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb? se x8, zte...

Melyik a jobb? se x8, zte blade vagy samsung galaxy mini?

Figyelt kérdés
indoklást is kérnék a választott típushoz.
2012. ápr. 26. 21:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Kérdező!


Szerintem az iphone 4s-t említeni mint elméleti maximum erős túlzás! Hidd el fele annyiért sokkal jobb telefont is kaphatnál!

Amúgy az említettek közül én is a Blade-t javaslom! X8-tól most szabadultunk, csak 2.1-es androidot kapott és nincs tovább hivatalosan, bugos volt, sokat fagyott. Galaxy mini van a családban, de egy förtelem az a telefon! A kijelző nagyon gyenge és van beállítási probléma is vele bőven.

Amúgy itt páran a Live-ot javasolják, ha tényleg gyűjtesz még hozzá egy keveset, akkor hasonló árban már kaphatsz SE Xperia minit is. Erre már jönni fog 4.0 android is, vagyis az ICS.

Mindenképpen ezt vedd, mert ha a fentiek közül választasz, akkor nagyon hamar támogatás nélkül maradsz, ez pedig a mai okostelefonoknál elengedhetetlen tényező! Lehet kicsit többe fáj, de hidd el hosszabb távon megéri.

2012. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Utolsó: A Live is kap ICS frissítést, és vagy 3-4 ezerrel olcsóbb, mint a mini.Még újonnan is.Ettől függetlenül, ha egyszer a kérdező azt mondta, hogy csak ezeket engedheti meg magának, teljesen mindegy miért, mert lehet nem is ő veszi, hanem apu/anyu csak ennyit hajlandó áldozni egy telefonra, akkor a Blade éri meg a legjobban.
2012. ápr. 27. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
nem apu/anyu veszi hanem én magamnak, de egyserűen ennyit enged a pénztárcám és nekem felesleges a legújabb okostelefon, mert nem is értek még hozzájuk. majd eladom a minit ha megunom, megpótolom és veszek egy live-t.
2012. ápr. 27. 13:59
 14/18 A kérdező kommentje:
amúgy az iphone említése más jobb telefonok előtt is ebből tudható le hogy nem értek hozzájuk. ez a név a legismertebb és eléggé drága is ez a lényeg de mást is említhettem volna, ne ezen akadjatok fönn.
2012. ápr. 27. 14:01
 15/18 anonim ***** válasza:
Tényleg minit akarsz a Blade helyett? Jól meggondoltad?
2012. ápr. 27. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
és esetleg x10 mini vagy mini pro? még az is eben az árkategóriában van. az jobb lenne?
2012. ápr. 27. 15:31
 17/18 anonim válasza:
szerintem x10 mini prot ne vegyél, kijelző nagyon kicsi, élvezhetetlen. Amúgy nekem x8 om van többi telefont nem ismerem, de én megvagyok vele elégedve, igaz 2.3 as rom van rajta.
2012. ápr. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ahogy korábban írták, gyűjts még hozzá és inkább vedd ezt 36-ért:


[link]


Nem tudom amiket néztél milyen áron vannak, de ez éri meg a legjobban.

2012. ápr. 27. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!