Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mik a vélemények a Nokia...

Mik a vélemények a Nokia E6-ról. Az akkuidőt, és a rendszert illetően?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 26. 12:44
 1/6 petko333 ***** válasza:
Az a kérdés hogy mire kell neked?,meg hogy neked menyire felel meg ez a telefon.
2012. ápr. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 petko333 ***** válasza:

szerintem egy jó telefon mondjuk én nem lennék megelégedve a 256mb rammal,a képernyő nekem egy picit kicsi én a nagyobb képernyökhöz vagyok hozzászokva,de a 16 millió szin az egész szép teljesitmény.A 8 mega pixeles kamera szerintem nagyon jó tudom hogy van sokkal jobb de nekem nagyon megfelelne,arról nem is beszélva hogy ez már HD be is tud fölvenni szerintem egész szép videókat csinál.

1500 mAh es aku az nagyon jól birja ha strapálod interneteze sokat fozozól,játszol stb. legalább 2 napig kibirja töltés nélül.A quarted bill nekem tetszik csak nem ilye stilusba és a kicsusztathatos változatot kedvelem(de ez az én véleményem)


Öszegezve szerintem egy nagyon jó mobil telefonrol beszélünk és azt már tudjuk hogy a Nokia mobil telefonok elég strapabirok,tartosak :DD

2012. ápr. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én inkább sokat fogok telefonálni. Meg fontos hogy gyorsan tudjak válaszolni a mailekre. De fontos az akkumulátoros üzemidő is. (Az utazások miatt). Láttam a bemutatót a Nokia oldalán. Csak nem tudom mennyire valós. :)


Ezért lennék kíváncsi. Felhasználói véleményekre. :)

2012. ápr. 27. 08:03
 4/6 tokahontasz válasza:
kicsit kesö van már a kérdéshez de hátha olvassa valaki én egésznap nyomkodom és ugy 1 nap az üzemidö szerintem nagyon jo kis telefon ezelött adroidosom volt sokkal jobb proci stb voltak benne és mindig fagyott stb ez fele akkora dolgokkal is jobban müködik ami kár hogy a facechat valamiért nemjo rajta :S az emailek viszont nagyon jok
2013. jún. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Értem köszi. Végülis tárgytalan a kérdés. Mert kb egy éve kaptam ajándékba egy lumia 900-ast. De köszönöm a válaszokat.
2013. jún. 11. 11:41
 6/6 Joell ***** válasza:
nekem most van egy ilyenem..nokia e 6..regebben volt e71,es 72 om..azok jobbak..ennek a kameraja nem rossz de minden masban veri a 72 es..enek a kozepso gombja kiesett.rossz a rendszere.gyenge uzemido...nem lehet a pc vel normalisan komunikalni kabelen,net stb...nekem egy csalodas ...foleg ugy hogy nem szeretem az iost se az androidot...a nokia meg elavult...nem tudom mit vegyek...lehet egy e 72 lessz az legalabb eendes rendszerrel es jo izemidovel bir..az igenyeimet kielegiti..szaz szonak is egy a vege...ez egy nem jo telo..inkabb n95 vag e72
2017. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!