Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerintetek melyek a legjobb...

Szerintetek melyek a legjobb androidos telok?

Figyelt kérdés
Lehet samsung,sony,htc
2012. ápr. 24. 04:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Szerintem azok, amelyk a legjobban megfelelnek az elvárásaidnak.

Ha nincs elvárásod, akkor vehetsz bármit, teljesen mindegy.

2012. ápr. 24. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
HTC Desire 1.1 GHz-en, 4.0.4-es ICS-sel. :D
2012. ápr. 24. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

desire már lerágott csont!!! lassan 2 éves lessz!!!

samsung: ne vegyél!

sony xperia s (legjobb választás)

htc one x-s-v

de ne feltétlen csak ezekre a gyártókra fókuszállj!!!

pl huawei: bitang jó felsokategorias telokat csinalnak

2012. ápr. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Utolsó: Ki mondta, hogy én itt objektív véleményt mondtam?

Desire-öm van 4.0.4 ICS-sel, nekem ez a legjobb, mert a mai 180 ezres felsőkategóriás telefonok tudását 90%-ban ez is tudja, és 48 ezer forint értékben cseréltem egy másik telefonra.

Attól, hogy neked lerágott csont, nekem ezt a legkényelmesebb használni minden szempontból, ráadásul az átportolt ics-sel már megelőztem a legtöbb olyan telefont, ami még csak vár a frissítésre.

Neked lehet, hogy lerágott csont, de én nem fogok a 2-4 magos csúcs tepsikért rohanni a boltba habzó szájjal, hogy nekem ez és ez kell, mert van eszem.

Én például kíváncsi lennék a véleményedre, mindenféle kötözködés nélkül, hogy te mit nem tudnál megoldani egy 50 ezres, lassan kétéves telefonon, amit el tudnál egy mai csúcs készüléken a mindennapos használat során?!


Persze, mondhatja itt mindenki, hogy melyik a legjobb, én is beállhatnék abba a táborba, aki elkezdi felsorolni a mai csúcs modelleket, de ez pontosan kinek is a legjobb telefon?

Max a közvéleménynek, objektív tapasztalatokra támaszkodva, mert röpködnek a feature-ök a magokról, a frankóbbnál frankóbb gyári launcherekről, az ilyen-olyan technológiákról, hd kamerákról, satöbbi, csak én nem dőlök be ezeknek a hülyeségeknek.

Az első hozzászólót idézve, az a legjobb, amelyik neked megfelel.Nekem ez, neked talán más, másnak meg megint más a favorit.

De ettől nem lesz valami lerágott csont.Hiába két éves lassan a Desire, kenterbe ver egy rakat mai modellt a saját kategóriájában.

2012. ápr. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszi a valasz
2012. ápr. 24. 10:38
 6/12 A kérdező kommentje:

Úgy értem választ

Xperia arc s em van kíváncsi voltam a véleményetekre

91621 látom te sokat tudsz;)

2012. ápr. 24. 10:40
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem is van még mit tanulnom, de azzel nem értek egyet, hogy egy egy xperia s, vagy sgs2, vagy one x, one s, és egyebek mitől lennének jobbak, vagy a legjobbak.


HD felbontású kijelző egyes modelleken.Minek?Az emailjeimet nem el tudom olvasni egy 800x480-as kijelzőn?Dehogynem.

2 mag, 4 mag?Egyelőre alig van program, ami a két magot kihasználná, nem hogy a négyet, ettől függetlenül van, mert el lehet adni minden hülyének mert új, mert jó, mert megveszik, de bele sem gondolnak sokan abba, hogy a anyagköltség 8-10szeresét is ráverik az emberre, illetve abba sem, hogy nem is használja mind a 4 magot, csak meríti az akksit.

Bravia engine és egyebek: újabb eyecandy, amiért lehet fizetni, csak a telefonon lesz szebb a kép, a videó, gépre feltöltve ugyanolyan lesz, mint minden más 5-8 Megapixeles mobilos felvétel.Illetve zabálja az akksit, nem véletlenül lehet kikapcsolni, ha a usernek nem kell.

Touchwiz, Sense, Motoblur és társai: tele van olyan felesleges szeméttel, amivel lehet vagizni, a rendszer memóriát eltömi, és még a sense sincs mindig rendesen optimalizálva, nem véletlen akad meg néha a csúcs telefon sem, hiába a 2-4 mag.Ott a Transformer Prime a Tegra3-as proceszorral és a maga 5 magjával.200 ezerért ugyanúgy meg tud akadni, mint egy 40 ezres htc wildfire s.Ezért fizessek 160 ezerrel többet?

Csúcsatomszuper 8-12 Mpixeles HD kamera...minek? Gépre feltöltve ugyanolyan zajos, elmosott minden kép, mint egy 5 megapixeles, persze attól függ, hogy szoftveresen mennyire oldják meg az egészet.


Én a Desire-ömön ugyanolyan f@aszán tudok emaileket olvasni, videót nézni, képet feltölteni, időjárás adatokat figyelni, navigálni, stb, plusz telefonálni, smsezni és egyebek, mint egy 120-180 ezres telefonon.Ezért pedig nem fogok kifizetni plusz 150 ezer forintot.

Akkor sem vennék ilyen telefont, ha normálisan lehetne autoCAD-ezni, vagy Audesk Inventorozni, aminek kellene a több mag, mert arra itt a laptopom.

Az ics meg igaz, hogy hardverigényesebb, de annyira nem, hogy 4 magos vas kelljen alá.Itt a példa, hogy picit húztam a procin, és akadás nélkül fut egymagoson is.

Annyi eszem meg van, hogy tudjam, hogy az előállítási költség 3-4szeresét fizettetik ki a végfelhasználóval, ha nem többet.

Ott a lumia 900, nem rég cikkeztek arról, hogy az egészet előállítják kb 40-50 ezer forintból, és majd eladják 150 ezer környékén.


Annak majd igazat adok, aki a telefonjának minden egyes funkcióját 100%-ban kihasználja, mert kell a munkájához, satöbbi, de van egyáltalán ilyen ember?Nem hiszem.


Mindez persze a saját, szubjektív véleményem, akinek van pénze rá, meg annyi esze, hogy bedől a hype-nak, az persze, vegye meg, még akkor is, ha a töredékét nem használja a telefonja funkciójának.


Hiába öregecske a Desire, még mindig kapkodnak utána, ha van eladó jó állapotban, és nem véletlenül.

Szerencsére a főzőkonyhákon az egyik legfelkapottabb darab, 20-30 különböző rom tuti van hozzá, ha nem több, de csak ics-ből legalább 4-5.Baromi kényelmes, kellemes a fogása, tapintása, a kijelző méret pont megfelelő, és ott vannak a fizikai hardver gombok, és nem kell félnem attól, hogy bármikor mellényomnék, és bosszankodnék utána.Illetve ott az ArmV7-es architektúrájú processzor alapjáraton 1GHz-en, a sebessége kielégítő, nincs rá panasz.


Még mindig azt mondom, amit az első hozzászóló mondott: mindenkinek az a legjobb telefon, ami a leginkább kielégíti az igényeit.


De hogy mondjak még valamit: ha lerágott csont lenne, hagynák a fenébe a főzött romok gyártását a Desire-re.Legalább olyan népes tábor veszi körül, mint az SGS-t, és jó darabig fognak még foglalkozni vele.Közel sem lerágott csont.

2012. ápr. 24. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

én egyetértek 91621-el :) és azzal is hogy mindenki olyan telefont vegyen amire szüksége van. Az olcsóbb androidos telefonoknak az lehet a hátránya hogy valaki megveszi és utána terjeszti hogy milyen egy szar az egész platform meg hogy mennyire laggol meg lassú. Bezzeg ha használna egy közép vagy felsőkategóriás droidot, megváltozna a véleménye. Nekem lassan fél éve van szintén Desire. előttem már minden jó tulajdonságát leírták. én nagyon szeretem. Rengeteg féle rom, (Miui, ICS, Sense, cyanogen stb) és nem nagyon lehet megunni. szeretem a hardveres gombjait és hogy nem kapok hányingert amikor megfogom a telefont mert nem zongoralakk hatású az egész telefon mint sok más gyártónál. tetszik a kinézete is és hogy nem egy kommersz telefon mert bizony jó érzés amikor utcán, tömegközlekedésen megnézik az ember kezében. arról meg ne is beszéljünk hogy sok mai telefont lehagy anyaghasználatban, teljesítményben. zte skate, galaxy ace-ről és társaikról nem is beszélve. A Desire előtt egy Iphone-t akartam. aztán egy Desire lett belőle amit abszolút nem terveztem. de egyáltalán nem bántam meg. sőt. van a családban 4s is. hát... hagyjuk inkább :) Én nem tervezek cserét egy ideig. De ha egyszer cserélek is maradok a HTC márkánál. nekem bevált.

és végül a kérdésre válaszolva bár ez szubjektív szerintem jelenleg a legjobb a htc one X. bár formailag One V a befutó nálam.

2012. ápr. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi midkettötöknek:)
2012. ápr. 24. 19:38
 10/12 anonim ***** válasza:
Mindenképp HTC, csak épp a One X-el az a baj, hogy túl nagy a kijelző, a One S-sel meg az, hogy pentile matrixos a kijelző.
2012. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!