Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP500, cookie fresh, gs290...

Avenged kérdése:

LG KP500, cookie fresh, gs290 Témák telepítése. Hogyan?

Figyelt kérdés

Néztem számos fórumot és azt írják hogy lehet telepíteni témát bár nem oly egyszerűen mint mondjuk a nokiákra de lehet.. KP500,GS290re.. Hogyan zajlik ez milyen óvintézkedéseket tegyünk meg előtte mik a lépései milyen szoftverek kellenek mielőtt neki fogunk valaki leírná nekem vagy linkelne be nekem egy fórum cikket erről mint mondjuk ez az alábbi videó :

http://www.youtube.com/watch?v=nLrkIpx7ylA


Esetleg ha tudna nekem segíteni töltene fel segédletet esetleg egy témát ha kell adok msn címet melyen elérhettek. (Káromkodást és a szokásos gyakorikérdések.hu-s beszólásokat kérlek hanyagoljátok) És segítsetek a problémám megoldására valamit találni. Mellesleg azért keresek új témát rá mert már meguntam az egyszerű kinézetet rajtuk és újra vágyok,jelenleg a telefon váltás nem lehetséges.



2012. ápr. 22. 20:01
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!