Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri venni egy Nokia 500-ast?

Megéri venni egy Nokia 500-ast?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 22. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem

Lehet hogy 1ghz de nem ér benne sokat

Még igy is van hogy lefagy vagy akad

Ja meg a symbian oprendszer egy (bocs a kifejezésért) fos,szar

Inkább sonyt vagy htc ét vegyél szerintem (de csak szerintem)

2012. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Sokkap megbízhatóbbak

A htc vel vagy sonyval nem lenne gondod

Ha nem akarsz drágán

Pl: sony live with walkman vagy xperia mini/mini pro vagy még max az xperia ray

Htc: htc desire

2012. ápr. 22. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ majd még gondolkodom rajta
2012. ápr. 22. 15:14
 4/8 A kérdező kommentje:
igen csak nem akarok sokat költeni rá és most a telenorba 10ezer forint
2012. ápr. 22. 15:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha nem játékra kell, akkor jó lehet, mert azért vannak pozitív tulajdonságai: ingyen navigáció, jobb esetekben 2-3 nap üzemidő is elérhető vele.
2012. ápr. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
nem játszani akarok rajta hanem netezni stb
2012. ápr. 22. 15:32
 7/8 anonim ***** válasza:

10 ért megéri. Lesz egy érintőképernyős telefonod, jó üzemidővel, navigációval, wifivel. Egész kényelmesen lehet hordozni is, és bár nem volt még ilyenem de szerintem a strapabíróságával sem lesz sok gond (az olcsóbb telefonok valahogy ebben mindig jók :D kivéve persze ha nem pont túlélésre játszik a készülék).


Hátránya hogy még mindig ugyanaz a symbian fut rajta ami a 4 éves 5800on is például (vagyis ez egy vékony 5800as szarabb kamerával :D bénább irányítási lehetőségekkel, mert: A kijelzőzára már nem reteszes hanem a "divatos" képernyőzár megoldás. Ez marha idegesítő ahogy a nokia megoldotta. Valamint a kijelző ugye nem rezisztív mert az nem "menő" viszont ezt a symbian Annat még nagyon nem az újaknak találták ki. Az Anna felületen a pálcika nélkül navigálni... szerintem elég kényelmetlen.

2012. ápr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Azért az nem igaz, hogy ugyanaz a Symbian, mert a 5800-on a 9.4-es verzió fut, míg az 500-ason Annával a 9.5a, a Nokia Belle óta pedig már a 10.1-es Symbian fut.
2012. ápr. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!