Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért villan fel a kijelzőm...

Miért villan fel a kijelzőm magától?

Figyelt kérdés
kb 2 3 percenként ma felvillan a kijelzőm és nem alszik el, míg lenem zárom újból. Semmi értesítés..se sms se hívás se semmi. Samsung GS2 gyári android rendszerrel. Köszönöm elörre is a segítséget.

2012. ápr. 16. 23:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Valamelyik program szórakozik a háttérben.
2012. ápr. 17. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Ugyan ez volt a problémám, vittem szervizbe, ott újrarakták (otthon is meg lehet csinálni, csak az összes program, adat elvész), semmit nem javult, ugyanúgy villódzik, csak most úgy, hogy felvillan-elsötétül-felvillan..ezt csinálja addig amíg nem csinálok vele vlmt. Visszavittem, kicseréltek benne vlmt (flash izét, nem értek hozzá), semmit nem javult. Ja és nem tudják megmondani, hogy miért csinálja ezt..a napokban viszem vissza ismét.
2012. ápr. 17. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
EEEEEEEEEZ IGEN! 200ezres telefon...meegusta...ha diszkófény kellett volna akkor nem GS2öt vásárolok...köszi az infókat srácok! Akkor egy újabb megoldatlan rejtély..
2012. ápr. 17. 17:20
 4/6 anonim válasza:
Nekem Galaxy S-em van és csinálja néha, meghatározhatatlan időközönként xD Nem töltöttél le valami új programot rá? Akkor szokta ezt csinálni, ha valami rossz programot töltesz rá. Nekem pl. weatherclock-nál szokott előfordulni....3D-s-t tötöttem ost és elkezdte megint, de kitöröltem és abbahagyta, szval sztem nálad is ez lesz a probléma :D
2012. ápr. 25. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
2. válaszoló vagyok, kicserélték t-be a telefont, most minden rendben vele :)
2012. máj. 14. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Úgy néz ki meg van.Egy 3 D és élő galaxi kép,amit most átváltottam másra .eddig nem csinálta.:)a neve :3-D Galaxi

Water Ripple,nagyon szép pedig

2012. dec. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!