Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Szerinted az elegáns, ha egy...

Szerinted az elegáns, ha egy mobilnak van kihúzható qwerty/qwertz billentyűzete?

Figyelt kérdés

Tehát az ront a kinézetén/gagyibbá teszi kicsit és szebb, elegánsabb lenne nélküle, vagy pedig javít a kinézetén?


És az elegánsságon van a hangsúly.


2012. ápr. 15. 21:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez emberfüggő. Ha valaki szereti, vagy sűrűn ír jegyzeteket, stb-t, akkor azt veszi. Én úgy vagyok vele, hogy nem használom úgy, bár napi szinten írok jegyzetet, de meg lehet nélküle lenni. Nekem felesleges lenne.

1 évet volt qwerty-s Nokiám. A Qwerty jó volt benne, a rendszer nem a legjobb. Van amelyik készüléken a qwerty szebbé teszi. De van, melyen inkább ront. Én utálom a vastag telefonokat, ezért is mellőzöm már a qwerty-t. Bocsi az összevissza beszédért, de a sebesség.. :D

2012. ápr. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!