Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nekem egy olyan gondom lenne...

Nekem egy olyan gondom lenne hogy felraktam egy Vodafone 858 Smart-ra egy Custom romot és hát nem vált be. SmartLucky 2.5 Most pedig Szeretném vissza rakni a gyári romot csak éppen egy részletes leírást nem találok! Hogy kezdhetnék hozzá?

Figyelt kérdés

[link]


Ezt az oldalt már meg találtam csak éppen nem nagyon tudom alkalmazni hálás lennék ha valaki tudna segíteni gyári állapotba helyezni a telefonom.



2012. ápr. 14. 15:59
 1/2 Beviz Elek ***** válasza:

Nekem SE tapasztalataim vannak, így nem egyezik minden, de:

-telepítés előtt kellett volna biztonsági mentést csinálj recoveryvel. Ha ez nincs meg, akkor neten keress egyet, töltsd le és telepítsd (recoveryvel lementettet keress).

-ha nem találsz, gondolom a telefonnak van szoftverfrissítő szoftvere. Azzal ráraksz egy újat, amit a gép tölt le a netről.

2012. ápr. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Beviz Elek ***** válasza:

Most nézem, hogy mit linkeltél. Ott minden egyértelműen le van írva.

Letöltöd, total cmd-vel vagy amivel tudod kitömöríted, telót gépre dugod, sd kártyára felmásolod (a dload mappa ne legyen másik mappába és ebben legyen a cucc amit letöltesz).

Kikapcs, majd hangerő fel+hangerő le+bekapcsológomb. Leteszed, elszívsz egy cigit, majd mire visszamész kész.

2012. ápr. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!