Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudnátok olyan felsőkategóriás...

Tudnátok olyan felsőkategóriás okostelefonokat ajánlani amelyeknek 1 nap-nál tovább bírja az aksija?

Figyelt kérdés
Olyan telefon érdelne ami rendes használat esetén kibirja másfél két napig. Tovább nem kell, de ha meg nyúzom nagyon akkor tartson ki 1 minimum 1 napig. Főleg HTC párti vagyok de az SE. se vetem meg. Max 110 000. ft-ig.

2012. ápr. 14. 12:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Ilyen telefon csak 1db van a vilagon es az Chuck Norris tulajdonaban van!A makaja nem ismert!
2012. ápr. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ja tudok róla de nekem lehetősg szerint olyan kéne ami itt Mo.-n kapható. Egyébként okoz valami hátrány az ha ilyen sokszor kell tölteni? Nem egy évre hanem hosszú távra terveznék egy ilyen mobillal. Aksi problémák gyakoriak az ilyen telefonoknál?
2012. ápr. 14. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:
Az aksinaek egy problemaja van es az az , hogy nagyon hamar lemerul!En jelen pillanatban nem tudok olyan okostelefonrol amelyik keves hasznalat mellet is kibirna 24 orat!Semmifele hatranyt nem okoz ha sokszor kell tolteni!Ha hosszu tavra tervezel vele akkor valami nagyon eros telefont vegyel aminek joi a CPU/GPU-ja es a kijelzoje is, gondolok itt HTC One X ,HTC One S, Sony Xperia S ...stb!Es akarmilyen felsokategorias okostelefont is valasztasz a tolto mindig nalad kell legyen!!!
2012. ápr. 14. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
HTC sensationra gondoltam. Vajon 3-4 év mulva sem lesz hardveres problémája? Jó választás?
2012. ápr. 14. 13:16
 5/8 anonim ***** válasza:
Valoszinuleg mar 2 ev mulva is elavult lesz!Most meg egy nagyon jo telefon, nagyon jo haqrdverrel!De most lesz egy jopar 4+1 magos processzorral szerelt telefon es lehet , hogy mar a 2 mag nem lesz eleg!
2012. ápr. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A Moto Razr, vagy Razr maxx jól bírja.
2012. ápr. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De én úgy értem hogy 4 év mulva is még használható lesz. Nem nagyon érdelnek hogy lesztnek újabbak. Az a fontos énnékem hogy egy megbízható fagyásmentes telefon legyen számomra 3-4-5 évig. Mármint ha az aksija feladja akkor veszek bele újat csak a teló maradjon. Számíthatok rá hogy ilyen?
2012. ápr. 14. 16:46
 8/8 anonim válasza:
kintről kell rendelni aksit ésn 1600mhah helyett 2600mha aksit rendeltem ez bírja 2-3 napig, de tartalékban a tárcámban ott a másik arra az esetre ha a sivatag közepén rámjön az egérmozízhatnék.
2012. nov. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!