Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung galaxy mini telómmal...

Nikcsy396 kérdése:

Samsung galaxy mini telómmal kapcsolatban szeretnék segítséget kérni! Nemrég kaptam és nem értek pár dolgot. (Többi lent? )

Figyelt kérdés

1.Mit jelent az E betű ellentétes nyíllal?netet? de miért villog ha már nem vagyok fent?

2.korlátlan netem van és ha a marketből töltök le játékokat az ingyenes?és ha wifivel töltöm mivel másabb??

3.wifi bekapcsolásánál elég ha az információs sávnál bekapcsolom?Nem látok linket.Létszi írjatok használatot ezzel kapcsolatban.


2012. ápr. 11. 22:18
 1/5 anonim ***** válasza:

1.) E = EDGE, a 3G-nél lassabb adatátviteli mód. Azért villog, mert a háttér-adatforgalom be van kapcsolva. A beállítások között lehet kilőni a fiókok és szinkronizálás résznél.

2.) Ha valóban korlátlan, akkor ingyenes, kivéve persze, ha fizetős alkalmazást veszel. Általában a programok nagy része ingyen is elérhető (vagy demoban), a fizetős változat annyiban különbözik, hogy tele van reklámmal.

3.) Igen, elég az is. Elvileg jelzi is, ha talál nyílt hálózatot.

2012. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. E az az EDGE, a mellette lévő nyilak meg a nethasználatot jelzik. Lehet te nem netezel de a telefon még használja a netet (pl. frissítések). Amúgy a kézikönyvben benne kéne ennek lennie.

2. Azért a fizetős játékokért fizetni kell. De amúgy igen, ingyen van a letöltés onnan. És mint írtad korlátlan neted van akkor még az adatforgalomért se fizetsz. Wifin meg ugyanúgy megy minden.

3. Igen. De ha úgy kényelmesebb még van vagy milliónyi wifi kapcsolgatós widget is.

2012. ápr. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Bocsánat, elírtam. Szóval a fizetős program annyiban különbözik, hogy NINCS benne reklám. :D
2012. ápr. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszike,sokat segítettél.

2.marketből mondjuk az olyan játékokra gondoltam,h free az gondolom ingyenes. csak feltűnt hogy elég lassan tölti le..azért kérdeztem itt mert használati útmutatót nem adtak hozzá!azt mondták szedjem le netről!

2012. ápr. 11. 22:30
 5/5 anonim ***** válasza:
Az adathálózatok, vagy milyen résznél a beállítások között van olyan, hogy "2G hálózatok használata", ha van mellette pipa, vedd ki, mert úgy lassabb jóval. Vagy olyan pontot kell keresni, ahol át lehet váltani 2G-ről 3G-re.
2012. ápr. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!