Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Galaxy S2 frissites?

Galaxy S2 frissites?

Figyelt kérdés
Szoval elkezdtem frissiteni a galaxy s2-met KIES-el!A problemam az ,hogy 1 ora alatt 15%-on van!Elore letoltott valamit , az gyorsan felment 100%-ra most azt irja ,hogy tolt valamit de ez mar egy oraja el van inditva es csak 15%!A netem 6 megas!Miert ilyen lassu?Mit tehetnek?Elore is koszi!!!
2012. ápr. 9. 20:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
De ha minden igaz, most már nézegeted, hogy miben más az ics a gb-hez képest.
2012. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"ICS-re frissítés meg jó hogy lassabb, mert új kernel, új rendszer, minden új, mindent cserélni kell..."


Hát ez azért nem indokolja...

Tudod meddig tartott nekem (pontosabban egy ismerősömnek) frissíteni az s2-t március közepén?

Kemény 30 percig.


Itt meg ha jól látom, óránként megy 10%-ot.

2012. ápr. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Hat itt valami gubanc lehet, nekem htc Sensation XE-re kb. 5 perc alatt telepult az ICS. Tudom hogy az nem samsung, de egy 30 percet meg kb. realisnak ereznek (maximumnak), de ilyen lassan tuti valami gazos.
2012. ápr. 10. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat!Rajottem mi volt a gond!Rossz volt a laptopnak a wifi driverje es nagyon lassan ment!Most atdugtam masik laptopba es innan mar rendesen megy!10perc alatt 20%!Koszi megegyszer mindenkinek!
2012. ápr. 10. 07:34
 15/15 anonim ***** válasza:
Orulunk hogy sikerult megoldani! Majd par sort irj mar hogy sebessegben milyen a 2.3-hoz kepest.
2012. ápr. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!