Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Instagram Android - működik...

Instagram Android - működik Xperia X10 Mini Proval?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy 2.2-es Android kell hozzá, az enyémen azt írja, 2.1-update1, frissítéskor közli, hogy a legfrissebb szoftver van fenn. Fórumokon valami olyasmit olvastam, hogy a típusszám is számít, U20i-t ír az enyém, de nem nagyon értem, ez mit takar... :D Szóval a kérdésem csak annyi, hogy ezzel a telefonnal nem működik az Instagram Android? Mert azt hittem, minden Androidon fut...

2012. ápr. 9. 13:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A régi xperia x10 mini prora nincs nagyobb elérhető frissítés tudomásom szerint, így 100%, hogy nem fog működni a letöltött alkalmazás.

A google playen jelölve van minden programnál, hogy mi a minimális rendszerkövetelmény rendszer szinten, és érdemesebb lett volna előbb utána nézni annak, hogy a telefon szoftveresen meddig frissíthető max.Ha csak az instagram miatt vetted meg, akkor bukta, ha nem akkor anélkül is fogod tudni használni addig, amíg nem akarod leváltani.

2012. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Miért nem nézed meg?

Ha telefonodon mész fel a Play-re akkor ha nem találod a keresővel akkor nem is fog menni.

Vagy ha itt: [link] belépsz a google fiókoddal, és megkeresed az alkalmazást, akkor bal oldalt kiírja, hogy kompatibilis e vagy nem.

2012. ápr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ez jobb mint az instagram:

[link]


És ez a leírás szerint min. 2.1-es andorid kell.


Miért jobb?

Mert bármekkora képet tudsz szerkeszteni, mindegy milyen oldalaránnyal (az instagrammal 1:1es képeket lehet, így na nem ilyen a kép akkor levág belőle)

Több állítási lehetőség van, videókat is lehet vele szerkeszteni(ezt még nem próbáltam.)

2012. ápr. 9. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sikerült valamennyit kibogarásznom közben. :) Nem ezért az alkalmazásért vettem a telefont, már régebb óta megvan. :D Csak arról valahogy nem tudtam, hogy a 2.1-esnél frissebb rendszert már nem fejlesztenek xperiára..
2012. ápr. 10. 00:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!