Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi lesz a telómmal? Kapok újat?

Mi lesz a telómmal? Kapok újat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Még nyár végén kaptam egy telefont ( 5 évig használtam a régit az egyszerűbb volt nem érintős, de tönkrement, de megbecsültem), és kaptam egy X peria mini pro telefont ( nem volt kispénz, de egyben tudtam vele fotózni, zenét hallgatni, telefonálni, szóval egyben minden, tényleg vigyáztam rá. Viszont kb egy hónappal ezelőtt amikor zenét akartam rátenni, nem kapcsolt az usb, sem a töltésnél. Azt hittem, hogy a kábellel van a baja, elvittük azt mondták, hogy belül ahol az usb csatlakozik letört egy picike lap, és hogy beküldik javítani 2 hét. ehelyett majdnem egy hónap lett belőle, most kiderült, hogy ezt nem tudják javítani, mert letört egy kis darabka. Viszont mi kötöttünk rá biztosítást, garanciát, ( mert anno tesóm telójával is így jártunk csak más fajta volt, de ott más tört le, és nem cserélték). Elképzelhető, hogy a készüléket cserélik nekem? egy ugyanilyen telefonra. sajnos ha nem tudják kapok egy egyszerűt, ami persze nem lesz 5 mega pixeles, meg olyan jó mint ez.. megtudom érteni a szüleimet, nem várhatom el.. az újat a saját pénzemből kell vennem, de még csak nyár végén fogom betöltenia 16ot

15L


2012. ápr. 5. 13:11
 1/10 A kérdező kommentje:
kérlek ne gondoljatok kényesnek, az egyik hobbim a fotózás, amit a telefonommal csináltam, mert nincsenek jó fényképezőink, és nagyon szerettem a telefonomat
2012. ápr. 5. 13:12
 2/10 anonim válasza:
Az enyémmel is ugyanez volt. Nem lett csere. Rajtuk áll. Ha van cseregaranciád és "nem szándékos, nem rendeltetésszerű használatból adódik" akkor cserélik. Hívd fel őket.
2012. ápr. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2012. ápr. 5. 13:29
 4/10 anonim válasza:
Pont rosszul írtam de gondolom értetted. Ha nem rendeltetésszerűen használtad akkor nincs csere. Ha nem a te hibád akkor van.
2012. ápr. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
de úgyis benyilvánítják hogy az én hibám lehet hogy erősen húztam ki vmikor a kábelt és letört érted..://
2012. ápr. 5. 14:27
 6/10 anonim válasza:
Kérdezd meg és erősködj. Vagy mond hogy mindig is szorult.
2012. ápr. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt. Hagyni kell töltődni... Szerintem a tehibád. ;)
2012. ápr. 5. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Elvileg alaplap cserés a dolog, vagy a komplett készüléket cserélik. Ha nem vállalják a gariztatást, sajnos maszekhoz kell fordulni ez ügyben, az pedig akár 25.000Ft is lehet, az alaplap árától függően. És persze a garancia is ugrik.
2012. ápr. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem. utsó előtti milyen töltőt? Hagyni kell tölteni?? Nem is ez volt a kérdés!! rendesen felszoktam tölteni, belül tört le egy darab de ne zavarjon -.- köszönöm a válaszokat :)
2012. ápr. 5. 18:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Először biztos nem töltött. Elkezted feszegetni a töltőnek a bemenetét ezáltal belül letörtél egy darabot.
2012. ápr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!