Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android 2.3.7 caymondodn 7...

Android 2.3.7 caymondodn 7 v2en segitenetek?

Figyelt kérdés

Ma raktam fel van sok problemam

Rossz a billenytuzet es nem lehet beallitani sehol h hogan nezzen ki vagz mekkora legzen a betumeret. Aztan hol lehet beallitani az a gorgetosav amit felulrol huzunk le.. na szoval en azt legorgetem de nincsen benne semmi nincs benne se h wifi on vagz off vagzhogz kepernyo elforgatasa vagz gps , es nemtudom melyik menuponttal tudom ezt beallitani. Aztan mi az h nincs benne feladatkezelo ez hogy lehet.............,.............



2012. ápr. 4. 23:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Ezek nem problémák, csak te nem tudod használni.

Az értesítősáv és minden más beállításait a cyanogenmod beállításokban találod, a billentyűzetet és a feladatkezelőt meg hozd át az előző romodból, ha ragaszkodsz hozzájuk.

2012. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
és azt h csináljam h áthozom az elöző ROm-ból?
2012. ápr. 5. 00:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Megpróbáltam elolvasni a kérdést, de harmadszori nekifutásra is feladtam...
2012. ápr. 5. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A régi rom zipjéből vagy a backup system.img-t kibontva megkeresed az aktuális apk-t.
2012. ápr. 5. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
a Cyanogeneken ezt mind klön tudod beállítani. Mivel az egyes tipusoknál eltérések lehetnek és nem írtál konkrét tipust, ezért nehéz segíteni. Ja, állt. angolul van minden. De hogy mondjak valami hasznosat is: nekem a menü úgy jön be: főképernyőn nyomsz egy MENU-t, majd ott "preferences".
2012. ápr. 5. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem eddig minden Cyanogenben volt magyar nyelv (Blade és Defy).
2012. ápr. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!