Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy xperia x8-am. Használa...

Van egy xperia x8-am. Használati útmutatót kaphatnék? Előtte symbiant használtam.

Figyelt kérdés
ja,és hogy lehet kilépni az alkalmazásokból?pl kamera,böngésző..hülye vagyok hozzá....MINDEN RÉSZLET ÉRDEKEL!és ha szoftware-t frissítek akkor mi történik?vlmi rossz történhet?

2012. ápr. 3. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Google a barátod...

Am vissza lépni a lent lévő fizikai gonbal tudsz ami felett van egy kis balra mutató nyíl.

Szoftver frissítéskor minden adat törlődik a telefonról.(Nem biztos de én úgy tudom.)

A menüt a kezdőlap alján lévő kis füllel ,,húzod fel'' és kiadja menüt.

2012. ápr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
akk nem visszalépni hanem kilépni.
2012. ápr. 3. 20:06
 3/5 anonim ***** válasza:

Megnyomdod a home gombot és akkor visszatérsz a főképernyőre egyből. Ha teljesen be akarsz zárni valamit akkor meg Task killerrel lehet a legegyszerűbben, de ezzel csak óvatosan.

Nem nagy dolog androdios telefon használni, csak rá kéne szánni egy kis időt és megismerni a rendszert, végignyomkodni, hogy melyik gombbal mit csinál.

2012. ápr. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Melyik az a task billentyű?
2012. ápr. 4. 06:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Az egy program...

Te tényleg nem értesz ehhez,vagy direkt csinálod...

Én aki symbiant használok(már nem sokáig xd) könnyedén elmerültem az androidban mindenféle kérdezés nélkül...

2012. ápr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!