Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom a samsung galax...

Hogy tudom a samsung galax acem lemerateni hogy ne lehesen mbekapcslni?

Figyelt kérdés
egyszer sikerűlt és akkor 2 napig húzta az akksia de mostmár nem tudom lemeríteni ugy hogy egy üres akksit dobjon be most az nem érdekel hogy nem szabad lemerítenem nagyon m1 ennek a telfonnal ugyis lesz másik de addig kéne hogy menjen....valami ötlet ?
2012. márc. 31. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:

1. Értelmesen írjál.

2. Mondat elején nagy kezdőbetű, mondat végén pont.

3. Vessző használata.

2012. márc. 31. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
hallod ki a f@sz kérte hogy nekem itt helyes írási tanácsokat adj ? szerintem senki nem fogok neten helyesen írni ha gond nem kell elolvasni kösz csőőőő!!!!
2012. márc. 31. 22:18
 3/10 anonim ***** válasza:
De, ha nem írod le értelmesen mit akarsz, ki fog válaszolni erre a "kérdésre"?
2012. márc. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kár ugrálni smittpalikám :) Tagold értelmesen a szövegedet, ha csak így egybe idehányod, akkor kihámozhatatlan.
2012. márc. 31. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
le akarom meríteni ugy a samsung galaxy acemet hogy ne lehessen bekapcsolni se és ezt hogy tudnám elérni mert mindig bekapcsol csak a pinkodnál le is áll mert amikor egyszer sikerűlt teljesen lemerítenem utánna kikapcsolt töltésnél nagyon jó bírta az akksia és ezt szeretném újra elérni de mint írtam nem tudom lemeríteni
2012. márc. 31. 22:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem szeretnek ezek a telefonok kikapcsolt állapotban töltődni, az akksi pedig normál használat mellett naponta töltendő, ha tetszik, ha nem. Ezek már nem sima telefonok, hanem mini számítógépek, amiken bonyolult operációs rendszer fut. Készenlétben talán kihúzza 3 napig.
2012. márc. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de akkor mért volt anno jó amikor igy csináltam ? nem szenvedek már androiddal sokáig veszek egy iphonet és annyi azok legalább röhögve ki birnak 1 napot kár is volt elsesznem a 3gsemet már bánom :S
2012. márc. 31. 22:54
 8/10 LinuxPower ***** válasza:

Nem teljesen értem miért akarod csontig meríteni az akkut, de aközött, hogy teljesen lemeríted és utána teljesen feltöltöd és aközött, hogy nincs teljesen lemerítve, és aztán töltöd fel mindössze annyi a különbség, hogy az előbbi rövidíti az akku élettartamát, vagyis hamarabb fog elromlani, ami azt jelenti, hogy egyre kevesebb ideig húzza egy feltöltéssel.

(Amúgy 100%-ig nem lehet feltölteni az akkut, mert az is káros az akkura nézve. A telókba van egy chip, ami kb. 98%-os töltöttségnél nem engedi a töltést - pont emiatt...)

2012. márc. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ez alapbol hülyén tölt.... 80% után 100on van...
2012. márc. 31. 23:40
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen, maximum azért, mert régen még full új volt az akku, és akkor tovább bírta, de semmi köze ahhoz, amit leírtál. és örülök, hogy visszaváltassz iphone-ra, az legalább bírja.
2012. ápr. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!