Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri várni őszig a 6....

Megéri várni őszig a 6. generációs iPhone-ra, vagy vegyek most egy i4s-t?

Figyelt kérdés
2012. márc. 31. 18:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyszerűen nem értem, hogy ez mitől lenne oltogatás?

És tényleg off, de ez lesz az utolsó:


#8


És mi van a sima iPhone-nal? Olyan nem volt? Rögtön a 2G-vel indult? Mert akkor tényleg 6, azt hittem volt simán iPhone vagy G vagy 1G.



Hogy legyen egy hasznos válasz is:

nem éri meg várni.

Még sokára fog kijönni, hatalmas változás és innováció nem valószínű, hogy lesz, max a benchmark értékek fognak nőni, de az kit érdekel? 4S is már elég erős, akadni nem fog, elmegy rajta minden, akkor minek várni még vagy fél évet, ha nem többet?

2012. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

11. de ne okoskodj már, ha fogalmad nincs az iPhone-ok gyártási történetéről. a 2g az az iPhone...

egyébként kérdező:azért mondtam, hogy ha van pénzed, mert most teszem azt, megvárhatnád a következőt is. szerintem nem a hardveren múlnak a dolgok. androidnál igen..ott még a 4 mag se lesz elég jó, de mint mondtam, én a 4-esemmel is meg vagyok elégedve. akkor a 4s 2 maggal jobbat tud, de ennél nagyjából nem is kell magasabb szint. Valószínű az 5 se lesz olyan nagyon nagy újításokkal körülvéve, belerakhatnak egy mégnagyobb felbontású kijelzőt, de ha az is max 4 colos lesz, akkor körülbelül ugyanott vagyunk, mint most 3,55-ön. kamerában meg nemigazán tudok elképzelni előrelépést, mert ha pl videó is fullhd-nál nagyobb lenne, akkor már kiesne a 16 gigás változat. de ezek csak az én véleményem. ha 4 magot bele is tennének, nem lehetne a 4s-hez mérve sokkal nagyobb sebességkülönbség.

2012. ápr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

koszonom szepen a valaszotok!!!!

hamarosan akkor megrendelem :)

2012. ápr. 2. 22:26
 14/14 anonim ***** válasza:

#12


Hol a szarba okoskodtam te nagyon értelmes?

Kérdeztem, szimplán kérdeztem.


És igen, iPhone történetét annyira nem tudom, csak a 3G megjelenése után kezdtem belekóstolni az okostelefonok világába, de mégis jobban tudom, hogy nem 3,55"-os az iPhone-ok kijelzője, hanem kereken 3,5" (oké, lehet véletlen elírtad, ki tudja).

Na ez már okoskodás, erre már írhatod nyugodtan.

2012. ápr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!