Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet háttérképet rakni az LG...

Ikszdéé31 kérdése:

Lehet háttérképet rakni az LG KM 900-as telefonra?

Figyelt kérdés
Ha lehet, hogyan!?
2012. márc. 31. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Jóhogy! Bemész a galériába, ráböksz az egyik képre, majd a bal fölső sarokban lévő legördülő menüből kiválasztod a használat másként s ott pedig a képernyőzárat.

Vagy a beállítások ikonsorban a kijelzőt választod, majd ott a képernyőképeket, s itt a képernyőzárra mész majd kiválasztod az adott képet.

2012. márc. 31. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De én nem képernyőzárra gondoltam, hanem háttérképre!!!!
2012. márc. 31. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:

Most nem értelek, konkrétan képeket akarsz rárakni a telefonra, majd valamelyiket háttérképként fölhasználni? Vagy egy a telefonon lévő képek közül akarsz egyet háttérképként fölhasználni? Ha az előbbi, akkor vagy BT-tal másik telefonról átküldöd a képet, vagy USB-s BT a gépbe vagy a legegyszerűbb az USB kábelján keresztül.

Ha az utóbbi, akkor meg próbáld már ki könyörgöm amit írtam, nem beszélek félre, így lehet! Azért képernyőzár, mert a háttérkép akkor jelenik meg, mikor le van zárva a képernyő. Ha a "négy képernyőre" tehát a multimédia, widget, parancsikon, névjegy mögé ill. a főmenü mögé akarsz képet betenni, akkor meg el kell keserítselek, nem lehet.

Szóval kicsit részletezned kellett volna, hogy mit is akarsz pontosan...

2012. márc. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, igen a "4 képernyőre" szerettem volna belállitani.
2012. márc. 31. 20:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!