Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem nyit meg jónéhány...

Miért nem nyit meg jónéhány internetes oldalt, miért fagy le sokszor?

Figyelt kérdés
nokia e52 telefonról van szó, wifin keresztül netezek. De pl. Teszvesz, vatera, anyatanya, telenor online oldalait nem tudom megnézni,mert vagy lefagy, vagy kiírja hogy betelt a memória,zárjak be néhány alkalmazást. De mégis mien alkalmazást, hisz nincs más nyitva, és a memóriája sincs telepakolva. Hiába van pl. a tesznek, telenornak mobilos változata,nem tudom használni,mert a felhasználónevet jelszót nem tudom beírni. Ott a szöveg hozzá,de nincs ott a hely ahova be lehet írni. Mi lehet a gond? Vmien program hiányzik vagy mi a baj? Párom telefonjánál nincs ien gond, bár neki másmien nokiája van.
2012. márc. 30. 01:01
 1/1 anonim válasza:
Frissíteni kell.Ezt úgy tudod megcsinálni,ha betelefonálsz a 1220-ra "telenor"elmondod a panaszt és 2 sms-ben elküldik a konfigurációt amit telepíteni kell,majd kikapcsolni 5 percre a készüléket.Aztán minden rendben lesz.Az én telcsim is sűrűn így csinálja.
2012. márc. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!