Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja a telefonomnak?

Mi baja a telefonomnak?

Figyelt kérdés
Egy időnként tudom használni, de sokszor azért nem tudom, mert használat közben mindig kijön belőle 1 kis ember szerű lény. Aztán addig meg kell állni, és nem tudom nyomkodni a kijelzőt.. Egyre sűrűbben jönnek mostanában. Mivel lehetne megállítani őket?
2012. márc. 29. 04:39
 1/4 SlipMan ***** válasza:
100%
Hát ha neked kis emberszerű lények jönnek ki a telefonodból akkor bizony nem a telefonnal van a baj, hanem le kell szokni a piáról meg a fűről :D
2012. márc. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vagy egy pofas kis virus androidra..Ha nem vicc,akkor bitonsagi mentesed visszaallitasa, ha nm segit, szoftverfrissites, ha az sem segit, a pszichologus..
2012. márc. 29. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy mikor kijön akkor nem állsz meg hanem mész tovább, hátha elszédül és leesik. Akkor ugye mivel pici gondolom a földről nem tud visszamászni a telódba. Vagy mivel egyre sűrűbben jönnek valszeg elszaporodtak akkor meg keress egy egérfogós alkalmazást és éjszakára hagyd úgy, reggelre valszeg elkapja őket. ;)
2012. márc. 29. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ma 12:56

Rendben, letöltöttem, holnap reggelre kiderül, hogy beválik-e. Köszi.

2012. márc. 29. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!