Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehet kihasználni az...

Hogyan lehet kihasználni az androidot?

Figyelt kérdés
2012. márc. 28. 20:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben ha lehet (számomra) nem derül ki a kérdésből, hogy mire vagy kíváncsi.
2012. márc. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Arra, hogy mondták nekem hogy nehezen tudnám kihasználni az android adta lehetőségeket .. Ez mit rejt? mivel lehet ezt "kihasználni" ?
2012. márc. 28. 20:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értjük konkrétan mire gondolsz.
2012. márc. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet arra gondoltak, hogy te úgyis csak telefonálni meg SMS-ezni fogsz rajta?
2012. márc. 29. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az emberek többsége ( mint pl én is) nem feltétlen a műszaki tartalmat nézi egy telefon vásárlásakor. Szubjektív dolgok számítanak - forma, szín, szag :D . Már maga az a kérdés is, hogy "kihasználni" szerintem értelmét veszti. Az emberek nagy része telefonál, SMSt ír a telefonján. Bár a mobilhálózaton történő adatforgalom növekszik, mégsincs még pl annyi adatforgalom a mobilhálózaton mint pl tőlünk nyugatabbra ( ebben az operátorok árképzése a döntő ).

Én azt javaslom neked, hogy nézd a meg pénztárcád utána válaszd azt amelyik neked tetszik ( tökmindegy milyen platform ) és vedd meg. Ha esetleg konkrét műszaki elvárásaid vannak esetleg írj erről egy kérdést és biztos lesz aki segít.

2012. márc. 29. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na mostmár többet nem kérdezek :D Nekem is a szín meg a kinézet meg ezek a cuccok fontosak, de nem az hogy csak sms-eznék rajta hanem valami romról beszéltek, meg ilyenekről :D
2012. márc. 30. 21:08
 7/7 A kérdező kommentje:
Már megvan a telefon.
2012. márc. 30. 21:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!