Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor szerződésbontás help?

Telenor szerződésbontás help?

Figyelt kérdés

Vásároltam egy samsung galaxy mini készüléket okostarifa 180-ban ránézésre nem is volt sok a készülék meg a havidíj a teló volt ingyen és a havidij 4990ft havonta 2012.01.07-én vásároltam és rájöttem hogy nem éri meg az 5000ft-ot fizetni és azon gondolkozok hogy felbontanám a szerződést mennyibe fájna ez nekem és a készüléket visszakel adnom?

Szertinem aki telenorhoz akar menni ne tegyen nem éri meg szerintem a T-mobil meg a vodafon jobb ajánlatokkal vár :D


2012. márc. 28. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:

jó sokba


Ott van valahol a szerződésben, hogy mennyi a kötbér, ha leakarod mondani a hűségidő letelte előtt. Szerintem jobban jársz, ha tovább fizeted

2012. márc. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Olyan 40 körül mozog a kötbér, ha tarifamegtartással vetted, akkor a duplája. Készüléket nem kell visszaadnod, de az 5ezret lebeszéled, nem? Akkor sztem jobban megéri, mint kötbéreket fizetni.
2012. márc. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Mégnéztem szerintem igaza van az első hozzászólónak 30000ft meg 60000ft akkor ez már havonta úgyis kijön de ezt máshogy nem lehet megoldani? vagy ha pl.: eladom a készüléket ingyen és csak a tarifát átiratom a nevére meg a levelezési címet és ö fizeti tovább ilyen lehetséges?
2012. márc. 28. 17:34
 4/7 A kérdező kommentje:
de azért nem éri meg mert 5000ft igaz hogy lebeszélem de az ugy jön ki hogy 90perc hálözaton belül 90perc hálózaton kivöl a legtöbbb ismerös az 20-as és már lebeszéltem a 90percet a másik 90percböl marad mindig 60-50perc és a 20asokat akkor már dupla pénzért hivom és az utolsó számlám is 5000ft nál több volt.
2012. márc. 28. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Ha sokat beszélsz 20-asokkal, még vegyél hozzá egy 5 perc után 60 perc ingyenest.

Az 5000-ben azért van még net elérés, sms, mms is bizonyos mennyiségben.

Nem gondoltad át, milyen előfizetést vásároltál, csak a telefont nézted, gondolom, és a 0 forintot érte.

A felbontást meg leírták már előttem.

2012. márc. 29. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha a telefont nézte az gáz...Mert a Galaxy Mini nem ér semmit. Annyi pénzért van sokkal jobb is
2012. márc. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem a készüléket néztem hanem az előfizetés amugyis volt sim kártyám és arra akartam váltani okos 180-at és mondták hogy most van hozzá ingyen készülék és mondtam is jó legyen akkor készülék is ugyhogy most van készülék meg tarifa amit az elöttem irtak hogy 60perc ingyen+ba az mennyibe kerül még +havonta?
2012. márc. 29. 15:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!