Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tönkre ment töltőm! Mit tudok...

Tönkre ment töltőm! Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

Xperia Arc S-em van, de a kutyám szétrágta a töltőt és most nem tudom,hogy mit tehetnék mert vettem hozzá egy töltőt (nem usb-s),aminek állítólag jónak kéne lennie,de egyáltalán nem az!! Mert ha bedugom magától működnek a gombok,feloldja magát,tárcsáz,fényképez anélkül,hogy hozzáérnék. Próbáltam más xperia töltőket is (usb-set hálózatban és számítógépben is),de ugyan az a helyzet. Találkozott már valaki hasonló helyzettel? Nagyon megköszönném a segítséget!!! :(


[link]


róla lenne szó.


2012. márc. 27. 22:19
 1/3 meganers ***** válasza:
Hát ez érdekes! Árulják még ezt a telefont? Mert ha igen, bemehetnél egy ilyen helyre, és 2 perc haverkodás után kérhetnél egy ehhez való töltőt. Utána tisztább lenne a kép, és nem mellesleg érdekel is:)
2012. márc. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telefonos üzletben voltam,ahol árulnak ilyet is,ott kaptam azt a szuper töltőt amit nem tudok használni,csak akkor ha a telefon ki van kapcsolva! De azért próbálkozom még, hátha valahol lehet kapni csak ehhez valót.... :-S
2012. márc. 27. 23:09
 3/3 meganers ***** válasza:
Mondjuk én leginkább szolgáltatóra gondoltam, ahol tudnának adni eredetit, legalább egy próba erejéig...
2012. márc. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!