Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » X10 mini pro főzött rom és root?

X10 mini pro főzött rom és root?

Figyelt kérdés
Eléggé kezdő vagyok a témában és nem igazán értek a dologhoz. A célom, hogy egy 4.0.3 -as androidot rakjak a telefonomra. Ha jól tudok akkor először rootolni kell és utána felrakni a főzött romot. De lehet tévedek. Tud valaki olyan oldalt ahol mind a kettő részletesen le van írva lépésről lépésre? Találtam egy két oldalt de fogalma nincs, hogy hogyan kellene elkezdeni, hogy mindent jól csináljak.
2012. márc. 26. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem érdemes még felrakni 4.0.3 -mat .

Rengeteg hiba van még benne!Sokminden nem működik!

Ezen van még mit kovácsolni a fejlesztőknek!


Itt vannak oldalak ahol levan írva minden:


Segítség: [link]


ROM-ok: [link]



Egy tanács: MINDENT OLVASS EL ! EGY LÉPÉST SE HAGYJ KI! KÖNNYEN TÉGLÁT CSINÁLHATSZ A TELEFONODBÓL!


CSAK SAJÁT FELELŐSSÉGRE! EZZEL ELVESZIK A GARANCIA HACSAK VISSZA NEM RAKOD A GYÁRI SZOFTVER! AKKOR NEM!

2012. márc. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bocs rosszat linkeltem!


Ezek a jók:


Segítség: [link]


ROM-ok: [link]


Az első linknél görgess nagyon le és ott vannak amik neked

kellenek (Root és a Recovery)

2012. márc. 26. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm nagyon. :)

Lassan kezd körvonalazódni köztem ez a téma lassacskán csak bátorság kell még. :D

2012. márc. 26. 19:48
 4/5 anonim ***** válasza:

Miért akarod frissíteni? Nekem céges X10 mini pro-m van és megléptem a frissítést főzött romra - Cyanogen, android 2.2.9. A telefon ugyanolyan vacak maradt, ez egy gyenge HW. Túlhajtott procival is ideig óráig jó.


Én innen raktam fel:

[link]

2012. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Hogy miért? Mert meguntam a gyári 2.1 -et és azt, hogy az alkalmazásokkal is be vagyok korlátozva. Például ha új játékot akarok felrakni akkor mindig kell helyet felszabadítanom ami bosszantó és van rengeteg olyan alkalmazás ami érdekelne de csak 2.2 felett elérhető. Ezenkívül nagyon érdkel ez a root téma így kiszeretném magam próbálni benne mellékesen.
2012. márc. 27. 19:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!