Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért csinálja ezt a telefonom?

Miért csinálja ezt a telefonom?

Figyelt kérdés

Na, az egész úgy kezdődött, hogy a telefonom (LG GS290)

töltés közben kiirta, hogy az akkumulátor lemerült!

Ekkor még nem figyeltem rá de asztán később furcsa dolgokat kezdett csinálni: Kiirta,hogy Jött 1 üzenet, megnéztem de nem jött semmi!

Tegnap pedig lekapcsolt magától és nem tudtam visszakapcsolni csak olyan 5 percen belül

Ma pedig le akartam játszani 1 zenét de

a lejátszó beakadt és nem tudtam semmit csinálni!Nem tudtam visszamenni, nem tudtam a zenét elinditani se , nem tudtam lekapsolni és ezután már csak az segitett, hogy kivettem belőle hátulról az akkumulátort és ujrainditottam. Bocs a hosszú sztoriért de remélem valaki tud segiteni hogy erre mi lehet a megoldás!!



2012. márc. 25. 12:26
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld visszaállítani a gyári állapotra..
2012. márc. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
őszinte leszek! Nekem is ezt csinálja. kivéve a töltős szitut. ráadásul néhány napja tönkre ment a képrnyője és nem tudok sem SMS-t sem jegyzetet sem semmit írni. szóval panel csere kéne neki.. (2éves) szerintem az egész széria ilyen hibás.. ugyhogy nem lehet vele mit csinálni.. de mindenesetre vidd be oda ahol vetted és nézesd meg. ha használtan vetted akkor meg próbáld bevinni valami telefonos üzletbe. bocs a hosszú szövegért. :D
2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!