Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen ingyenesen is használha...

Milyen ingyenesen is használható mobile navigációk vannak Symbian (S60V5) -re?

Figyelt kérdés

Nokia C5-03-as készülék. Tudom, hogy a nokia ovi maps ingyenes meg minden de már kicsit unalmas nekem.

(Próbáltam a garmint de nem tudott feltelepülni valamiért, azt írta a telepítés megszakadt.)


2012. márc. 23. 18:25
 1/2 anonim ***** válasza:

vivazom van, szinten S60v5.

Eloszor Garmint hasznaltam, majd NDrive-ot.Sygic-et probaltam felrakni,de nem sikerult. Ezekrol tudok,ami offline navigaciora kepes.

www.nokiaprogramok.hu oldalon mind megtalalod.

2012. márc. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen ezeket próbáltam, csak az egyik vagy nem találta a térképet pedig beraktam neki ahova kell, a másik el sem indult.

Esetleg meg tudnád mondani, hogy pontosan melyik verziót használtad és hogy honnan töltötted le?

NP-on tudom hogy van, a garmint onnan szedtem le de nem tudott feltelepülni. Majd azért megpróbálom még egyszer.

Köszi a választ.

2012. márc. 24. 11:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!