Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem működik?

Miért nem működik?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy 4 hónappal ezelőtt vettem egy xperia mini telefont, eddig jól működött, igaz eddig csak telefonálásra használtam. De tegnap wifit szereltünk be és kipróbáltam működik-e. Megtalálja a hálózatot,kapcsolódik is, de semmilyen oldalt nem tölt be, egyik alkalmazás se működik. mi lehet a baj?

2012. márc. 23. 14:23
 1/3 anonim válasza:

Nálam ugyanez volt, egy nagyon alap NetGear routerrel.


Mióta vettem egy ASUS rt-n56 router-t semmi gondom sincs a telóval.


Első körben próbálj meg minden egyéb WIFI eszközt kikapcsolni, és töltsd le ezt az appot:


[link]


Elvileg ezzel belőheted a wifi routered csatornáját egy üres sávba, és akkor lehet hogy javul a helyzet.

2012. márc. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de nem tudom letölteni, mert nincs mobilnetem...és a routerem emúgy jó..
2012. márc. 23. 19:27
 3/3 anonim válasza:
Próbálj csatornát váltani a routeren, és kapcsolj ki minden egyebet. Amúgy nekem is működött amúgy a régi routerem, de a teló egyszerűen nem szerette... Ezért lecseréltem, mert a filmek is akadtak streameléskor. Szerintem próbáld meg valamelyik ismerősödnél is
2012. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!