Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet symbian operációs...

Lehet symbian operációs rendszert telepíteni xperia x8 ra?

Figyelt kérdés

2012. márc. 20. 22:41
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Ez valami vicc lehet..:-)))
2012. márc. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semnem.
2012. márc. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem, ez nem vicc, hanem hozzá nem értően ez az ötlet jutott az eszembe. kár, mert megnézném hogyan működik. :)
2012. márc. 21. 20:05
 4/7 anonim ***** válasza:
A gond az, hogy még egyik Symbiant a másik helyett sem lehet, ugyanúgy az Android sem egyetemleges, minden típusra, hardware-ra szabott. Ugyanúgy illesztőprogramokat kell tartlmazni a kijelzőre, fényképezőre, hangszóróra, memóriára szóval minden hardware elemre, mint pl. a Windowsnak a PC-n. Persze akkora hülyeséget nem mondtál, ha lenne valaki, aki elkészítané X8-ra a symbiant, akkor mehetne azzal is, dehát erre nincs esély. Én voltam az első is, bocs a viccnek nézésért. :-)
2012. márc. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen, világos, köszönöm a válaszod. :)

valaki kitalálhatná, persze nem hiszem, hogy jobb lenne, mint az android, de ..... kiváncsiság. :)

nincs gond, tudom, hogy alapesetben viccesen hangzik a gondolat. :)

2012. márc. 23. 08:24
 6/7 anonim válasza:
rá lehet, de nagyon nehéz és az egy vadbarom(már bocsi) aki symbiant akar android helyett
2012. márc. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Jaja, csak az ember kivancsi. Inkabb ezen kiserletezek mint egy 100 e ft oson. :)

am a htck re barmit ra tudok tenni tenyleg es ok talan biztosithatnak ra legalis oprendszert is?

2012. márc. 24. 14:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!