Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért érzékeli egyszer a...

Miért érzékeli egyszer a memóriakártyámat és egyszer nem a Motorola defy+-om?

Figyelt kérdés
2012. márc. 20. 20:10
 1/6 anonim ***** válasza:

Kiindulva abból, hogy nem ismerem pontosan a teló belsejét, és a kártya elhelyezkedését, a lehetőségek:

- nincs megfelelően rögzítve a kártya (régi motoroláknál nagyon macerás volt megfelelően rögzíteni mindent, és mé

2012. márc. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Számos készülékre hiába írják rá, h kezeli a 2 GB -osnál nagyobb kapacitású memóriakártyákat, ez sok esetben csak elméleti érték. A 2 GB-ost viszont mindenképp birnia kell.


Ha 2 GB-os a kártyád, akkor kontakt hiba, vagy sérült memória kártya. Persze a készülékben is lehet hiba.

2012. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Egy Defy+-ról beszélünk, nem egy SamsungE250-esről. 32giga egy ilyen telefonnál minden probléma nélkül működik. Milyen márkájú a memóriakártyád? Class hányas? Új, vagy már régebbi telefonból hoztad át?
2012. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vadi új, 1 hete vettem, a telefont és a memóriakártyát is.
2012. márc. 21. 15:37
 5/6 LeGrady válasza:

Nekem defy-m van, 32gb-os kingston kártyával, nincs vele baja.


Próbáld ki másik kártyával, láttam ár olyat, hogy egyes eszközök egyes kártyákkal nem haverkodtak - bár ritkán.


Ha másik kártyával is ugyanilyen, akkor szervíz.


Nem tudom milyen gyakran veszed ki, teszed be, de nem gyakori cserére tervezték a csatlakozót, ezért is van az aksi alatt.

2012. márc. 25. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Így jártam én is egy új Kingmax 8 gb-os kártával.Lecseréltem egy Kingstonra és tökéletesen működik.
2012. márc. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!