Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Hogy kell telefonra...

Segítség! Hogy kell telefonra zenét letölteni?

Figyelt kérdés
Már a pc-re letöltöttem és megvan a szám de telefonra nem tudom h kell a csatlakozót már bedugtam a telóba meg gép-be is de tovább nem megy hogyan kell rátölteni a telóra??
2012. márc. 19. 18:16
 1/2 anonim válasza:
hát meg kell nézni h melyik helyilemezen van ( c, d, e, f, g...) aztán a zenére rákattintasz jobb egérgombbal másolás és vissza a helyilemezre music mappába beillesztés és kész :) ( egyszerre többet is kijelölheszt zenét és többet is tudsz másolni-beileszteni
2012. márc. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
feltelepíted a telót a gépre, aztán másolással rátöltöd a zenét a gépről :) legalább is én így csinálom
2012. márc. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!