Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van egy androidos telefonom,...

Mészáros Lilla kérdése:

Van egy androidos telefonom, de a kódzárat elállítottam és elfelejtettem. Van mód arra hogy az adatok elvesztése nélkül újra használható legyen a készülék?

Figyelt kérdés

készülék típúsa: LG optimus GT 540

Android verziója: 2.2


2012. márc. 18. 19:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Elvileg adott számú próbálkozás után is kell lennie ott egy olyannak, hogy "elfelejtette jelszavát?" vagy hasonló. Arra bökve a Google fiókod adataid kéri be, és be fog engedni, ha helyes. Utána egyből írd át a kódot! Ha nem működne a dolog, sajnos csak adatvesztéssel lehet helyrehozni.
2012. márc. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És az adatvesztéses megoldás mi, mert a google fiókomat nem tudom elérni! 10 percig tölt majd kiírja hogy nem tud kapcsolódni a szerverhez.
2012. márc. 19. 18:53
 3/7 anonim válasza:
Csak telefon szervízbe tudják kikódolni.Nekem is ott kódolták ki.
2012. márc. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

telefon szervíz a francokat.. :D az androidos telefonoknak van egy olyan, hogy recovery menü, az én ZTE Blademen úgy tudom elérni, hogy kikapcsolom bekapcsoláskor meg nyomom a halkító gombot de a te telefonodnál(mindegyiknél máshogy) szerintem máshogy van.


Keress rá googlen hogy optimus gt540 recovery előhozása, vagy ugyanez csak előhozás nélkül.(ha nem megy rákeresek én)


Keress az oldalon valami szöveget ami arról szól hogyan kell ezen a fajtán behozni a recovery menüt. Lehetőleg több oldalon is keresd hogy biztosan jó legyen a gomb kombináció. Ha megvan ez a kombináció akkor kikapcsolod és bekapcsolod ezzel a kombinációval és a recoverybe fog elindulni.


Ne félj, kicsit visszamaradott lesz a menü mivel ez olyan mint a számítógépeken a DOS..


szóval, recoveryben lesz vagy 5-10 sor ami közt keress olyat hogy Factory Reset (vigyázz, a restore nem jó, csak factory reset) na arra ránavigálsz (általában a hangerő +al megy fel --al meg lefelé, de azért keress rá erre is, hogy ennél a típusnál melyik gomb mit csinál a recovery menüben.

Okézd le(ezt is keresd meg hogy melyik gomb az oké recoveryben).

A gombok és működésük általában ésszerű szóval ha nem találsz leírást, próbálkozhatsz is, csak ne hogy más menübe menj bele..


Ez annyit tesz mint a gyári adatok visszaállítása(=factory reset)


én egyszer egy samsung galaxy 2őt mentettem így meg és a gazdája 5 ezer forintját, mert a mobilos boltban 5 ezerrel akarták lehúzni, pedig az egész kb 1-2 perces hót egyszerű munka.


Sok sikert, ha segítség kell, írj.

2012. márc. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Utánanéztem és mivel ezen egy régebbi android (2.1 es verzió) van ami nem tartalmaz recorvery módot, nem tudom megcsinálni! lekéne szedni 600 programot és én ehhez nem értek! köszönöm a válaszokat, de úgy tűnik a telefonos marad :/
2012. márc. 19. 20:46
 6/7 anonim válasza:
nem olyan bonyolult.. rákeresek neked, ha kockázatos akkor marad a telefonos, ha nem akkor segítek megcsinálni oké?
2012. márc. 19. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

vagyis inkább így kérdezem: gyári ROM, azaz android rendszered van, vagy már valami másik lett rárakva?


Ha másik, akkor aránylag egyszerű..


menübe sem tudsz belépni? telefon menüben is van gyári adatok visszaállítása pont..

2012. márc. 19. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!