Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most vettem 1 uj sony ericsson...

Most vettem 1 uj sony ericsson xperia mini prot, és nem tudok zenéket, képeket, videokat rárakni gépről. Hogyan kell?

Figyelt kérdés
2012. márc. 18. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Azt nem értem minek vesznek ilyen emberek egy ilyen telefont amikor fogalmuk nincs róla mit hogy kell csinálni egy Androidos telefonnál. OLVASD EL A KÉZIKÖNYVET !

VÉGÜLIS AZÉRT VAN HOZZÁ !

2012. márc. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hozzácsatlakoztatod USB-vel a géphet, megnyitod a telefont és belehúzod amit akarsz a zene mappába.
2012. márc. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1. kommentelő: nem tudtam hogy te már ugy születtél, hogy értettél mindenhez, retard.Tudtommal azért van az oldal, hogy, hogy ha valamit nem tudunk, akkor megkérdezzük.

2. kommentelő: sajátgépben ha rámék az ikonjára, nem jelenik meg semmilyen mappa.Olyan mintha 1 üres mappába mennék bele

2012. márc. 18. 15:02
 4/6 anonim ***** válasza:

Ugye Micro SD van benne?

Ha igen, telepítsd a Sony Ericsson PC Companion nevű programot.

Nekem is csak ez után sikerült másolnom a mobilra. (SE Live)

2012. márc. 18. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Épp azért van a használati utasítás, hogy megnézzük, hogy kell, és nem minden apróságért kérdést kelljen ide feltenni.
2012. márc. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Én is ezt mondtam neki !! :)


A használati u. -ban tuti benne van !

2012. márc. 19. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!