Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telenor szerintetek is kezd...

Telenor szerintetek is kezd leépülni?

Figyelt kérdés

Őskori tarifájuk van. "Okostarifa" fele hálózaton belül, másik fele csak más hálózatba beszélhető le. Ez nem okos, hanem hülye. Alaptarifában meg nincs menne az sms meg internet se.

Most váltottam Alaptarifa 5-ről T-Mobile Mozaik S-re. Meglepődtem. Kb Ugyan annyiért (sőtt 500ft-vel olcsobban)kaptam 500mb netet, havidíjban benne van az sms is.

Van eszük az embereknek menekülnek attól a cégtől.


2012. márc. 18. 02:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én már 6 éve otthagytam őket, mivel minden ismerősöm T-s volt. Nem bántam meg.


A T-nél csak az zavar, hogy kizárólag hálózaton belül lehet lebeszélni a havidíjat, ami azért szívás, mert a munkahelyemen telenoros flotta van, én viszont a saját telefonom használom. Így általában a havidíjam 2/3-át tudom lebeszélni, és pluszba kifizetem még egyszer a 2/3-át, a hálózaton kívüli hívások után...

2012. márc. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Én elégedett vagyok velük. A havidíj 1890Ft felé van, és sosem beszélem le szinte. Emellett havi 1000Ft-ért használom a 100MB-os klikk szolgáltatásukat is. Utóbbinál van egy olyan előny, hogy nincs túlforgalmazási díj. Mivel Android alapú készülékem van, 4napig bírja max a 100MB. Viszont elfelejtik korlátozni a sebességet utána.
2012. márc. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%
UTOLSÓNAK én okos 180at használok és nekem is elfelejtik korlátozni a netet mert ha tullépem akkor csökkenteni kéne a net sebességét és nem csökkentik hanem ugyanolyan gyors :D
2012. márc. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Akkor már tudjuk, nem vagyunk evvel egyedül. :D
2012. márc. 18. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jolinar


Érdemes váltani díjcsomagot, már vannak sokkal kedvezőbb feltételekkel ami minden hálózatba lebeszélhető és le smsezhető. Mozaik és Eco csomagok nagyon kedvezőek.

2012. márc. 19. 13:55
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is elégedett voltam velük, de Vodánál és a T-nél is többet kapsz a pénzedért mint a Telenornál. Ez minden csak nem verseny helyzet. Eddig fizettem a Telenornál 7500ft-t (5500 alap havidíj + Klikk 100mb 1000ft-ért és kb 1000ft sms) T-nél 5000ft fix és 500mb net külön havidíj és túlforgalmazási díj nélkül.
2012. márc. 19. 13:59
 7/8 anonim ***** válasza:
Like, 1520 Ft nettel együtt, még ráfizetéssel is ez éri meg a legjobban.
2012. márc. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ismerem, húgomnak is olyan van, főleg emiatt is váltottam t-re mert 3 számot ingyen hívhat :) Jó kis tarifacsomag 3000ft körül szokott beszélni ami teljesen korrekt.
2012. márc. 20. 14:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!