Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony erisson live wlakman...

Sony erisson live wlakman telefon szerintetek milyen? Leirnátok a tapasztalatokat? (minden jó és rossz dolgot)

Figyelt kérdés
2012. márc. 17. 18:04
 1/6 anonim ***** válasza:

Jó vétel, negatív tapasztalat nincs is.


Jó kamera, vaku, HD, gyors proci, elég memória, szép kezelőfelület, jó formák, jó felbontású, éles kép, Android 4.0 várható.

2012. márc. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Keress róla tesztet mobilarénán.Amúgy minden tökéletes rajta amit meg a tesztekben írnak(negatív véleményt) arra nem igazán kell figyelni mert ők már a legújabbakhoz képest nézik a tudásást.(ami nem igaz csak abban az árkategóriában.)

Most a legjobb vétel a T-webshopba 36E.

Szerintem vedd meg :)

2012. márc. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Örülök neki! :D

Igen hallottam hogy andorid 4.0 várható, de ez mikortól? És majd többe kerül tőle a telefon? Egyépként a 2.3.4andorid és a 4.0 miben különbözik? :O

2012. márc. 17. 18:15
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem emelnek (emelhetnek) az áron egy újabb android frissítéssel, hiszen ingyenesen tölthető lesz.


Valami ilyesmire számíthatunk: http://www.youtube.com/watch?v=-qWAHBGXKcQ


ugye ez nem hivatalos, csak főzött romot dobtak fel rá.


Sokkal szebb lesz 4.0-val.

2012. márc. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja, és valószínűleg április közepe, vége lesz a frissítés kiadása.
2012. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én húsvét után venném meg a telefont! De nekem egyépként nem igazán jön be a 4.0.3. andorid! De gyorsabb lesz a 4.0 a 2.3.4-andoridnál?
2012. márc. 17. 18:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!