Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » IPhone 4s-em van. Miért nem...

IPhone 4s-em van. Miért nem működik a bluetooth? Még iPhone 4s -iPhone4s között is próbáltuk, de semmi.

Figyelt kérdés
2012. márc. 15. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
77%
Az Apple-nél nem nagyon híres a Bluetooth-os küldözgetés, Próbáld a Bump alkalmazással az wifis, de elég jó...
2012. márc. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
35%
IOS nem támogat fájlküldést bluetooth-on. Röhej.
2012. márc. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
nem röhej ez...a bluetooth is már majdnem odajutott, mint az infra..full elavult. amit az első mond, wifi alapú sokkal gyorsabb, meg manapság már ilyen kaliberű telefonhoz jár mobilnet csomag, amin simán el lehet küldeni bármit e-mail-be, feltenni egy fájlmegosztóra stb.
2012. márc. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igaza van az utolsónak sose használtama bluetooth semelyik telefonomon max 1-2 számot átküldeni de ha nagyon kellet le szedem a netröl.
2012. márc. 15. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Az egy dolog, hogy elavult, de ha tesznek bele bluetooth-t akkor hadd lehessen már küldeni vele. Szerintem szánalmas, hogy nem lehet. És nincs mindenkinek mobilnete az iPhone-hoz.
2012. márc. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
És a másik, hogy lehet, hogy a másik félnek nem iPhonja van, hanem valami régebbi, amin még csak nincs is WiFi... És ezért röhej, hogy nem támogatja a bluetooth-os fájlküldést. Ha nem lenne benne bluetooth még megérteném..
2012. márc. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

3. vagyok.

5.nek: akinek van pénze iphone-ra, annak biztos mobilnetre is kellene.

6.nak: ebben igazad van, de tényleg nagyon kevés olyan embert láttam, aki bluetooth-t fájlküldésre használja.

2012. márc. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Hát én 7 embert ismerek, akinek van iPhone-ja és abból egy embernek van mobilnete.

Nálunk az osztályban szokott lenni küldözgetés, de nekem pl régi telefonom van, amiben csak bluetooth van és órán az iPhone-osok oda jegyzetelnek, és néha jó lenne ha egy két dolgot átküldenének. Pl router konfig parancsok, mert facebookon csesznek válaszolni, meg küldeni, msn-re nem járnak, és mivel mobilnetük sincs ezért lehet szenvedni, hogy megkapjam a router konfig parancsokat. Remélem érthető, hogy nekem pl miért fáj, h nem lehet SEMMIT sem küldeni. Egy zenét megértek, de egy jegyzetet?? Szerintem hülyeség, hogy letiltják

2012. márc. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nikotin9 válasza:
Ha lehetne is küldeni hogy fogja bármelyik androidos telefon lejátszani az itunes által jóváhagyott zeneformátumot? Amúgy meg azért nem lehet bluetooth-on küldeni mert az apple védi a telefont így nem lehet vírusos. nincs rajta alap fájlkezelő, az Itunes-al nem lehet a fájlokhoz nyúlkálni (pl:data, users, stb... a bluetooth-os letiltással nem lophatnak le semmit a telefonról. Mint tudjuk már átmenni is lehet másik telefonra. Amúgy meg a kérdező nem ezt kérdezte... párosítani lehet szóval ez vagy beázott mint az enyém vagy ha nem akkor is cserélni kell. én már ázottan vettem mert volt alkatrész hozzá csak bluetooths nem.
2015. aug. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!