Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S Sony Ericson x10 mini...

S. O. S Sony Ericson x10 mini megér 20ezer forintot?

Figyelt kérdés
headsettel, kártyafüggetlen, van hozzá töltő, tok. még a fólia is rajt van.
2012. márc. 15. 10:45
 1/3 A kérdező kommentje:
xperia x10 mini
2012. márc. 15. 10:45
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elég neked a kijelző akkor bőven megéri.Nekem is az van 9 hónapja csak az a bajom vele hogy 2 hete belassult amúgy a kijelző méretével semmi bajom sincs.Nem akarok beleszólni de 25 e ért van lg optimus one is ami ugyanez a szint csak nagyobb kijelző de ha neked ez kell akkor bőven megéri
2012. márc. 15. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha rendes állapotba van akkor még talán pár ezerrel többet is megér,amúgy ha bellasult a telefonod(előző) akkor azt ajánlom frissíts/frissítess rajtad szoftvert nekem X10 mini pro-m van és ugyanígy belassult,visszavittem szervízbe,frissítettek szoftvert és újra 'normális' lett!!;)
2012. márc. 15. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!