Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-mobile - Külföldi hálózatból...

T-mobile - Külföldi hálózatból indított GPRS hívások?

Figyelt kérdés
Ma kaptam kézhez egy számlát, melynek külföldi adatforgalma 5500 kbyte volt. A t-mobile 3,13 forintot számol nettó, így több mint 20ezer forintomba kerül az, hogy meg kellett néznem valamit. Mikor átléptük a határt, figyelmeztettek, hogy más a díjszabás-no de ennyire? Veletek volt már ilyen? Nincs valami "kibúvó"? Ez nagyon sok pénz alig 5 mb-ért, és nekem ez most nagy kiesés lenne.
2012. márc. 12. 22:16
 1/6 bp1985 ***** válasza:
Mobilnetet külföldön használni igazi baromság. Még a rendes, előfizetésest is. Ha kimész, olvasd el, mi mennyibe kerül.
2012. márc. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
most csinálom.utólag...
2012. márc. 12. 22:37
 3/6 anonim ***** válasza:
Késő, nincs kibúvó. Legközelebb már tudod, hogy nem szabad netezni külföldön (amúgy 5.5 mega nagyon sok, én annyit 2 nap alatt nem használok el, itthon, pedig sokat netezek).
2012. márc. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
muszáj volt megnézni egy netes szótárt-gondolom voltak képek :( azt hiszem, egy életre megtanultam...legalább uniós tagország lenne. azért köszönöm nektek
2012. márc. 12. 22:57
 5/6 anonim ***** válasza:
és ha a telefon wifi képes és kinti wifit használod ,azért is vonhatnak le pénzt ? :O
2012. márc. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Wifiért hogy vonnának?
2012. márc. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!