Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik a jobb, miért? Iphone...

Melyik a jobb, miért? Iphone 4 32GB vagy HTC Rhyme?

Figyelt kérdés

2012. márc. 11. 19:34
 1/5 anonim ***** válasza:
én htc párti vagyok de attól is függ mire szeretnéd használni. A rhyme olcsóbb és androidos, elég testreszabható. az iphone se rossz bár én nem szeretem de az IOS stabil, gyors. Ha más htc is szóba jöhet akkor sensation vagy sensation XE.
2012. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én az iphone-hoz csak annyit tudok hozzáfűzni , hogy haverom megvette majdnem egyből megjelenése után.Meg volt vele elégedve meg minden , aztán egy szép napon elejtette (kicsúszott a kezéből) a telefont és betört a kijelzője , szóval a telefonnak annyi.Nem tudom a HTC-k mennyire strapabíróak , de én ezek után nem vennék iphone-t.
2012. márc. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Iphone szerintem de annyiért 4s is tudsz venni 16gb és az sokkal jobb :D Iost jobbnak tartom :D szerintem azért ezeket írta mert nem akar 4 colos telelfont. Elözönek meg bármelyik telefon össze törhet és mindeki tudja az iphone törékeny 4 ezerért van tok és abba már nem törik el de 1 100 ezer ft telefonra szoktam tokot venni
2012. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 bp1985 ***** válasza:

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.


A törésre. iPhone törik, htc nem. Nekem a hd2 is esett, a desire is, és egyiken sem kellett még cserélni kijelzőt. De amúgy youtube-n rengeteg törésteszt van róla fent. S2-nek semmi baja, 1 karc van rajta, iPhone viszont fullra megtörve.

2012. márc. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat! Valóban azért ezt a 2 telefont írtam mert nem szeretnék olyan nagyot ami nem fér el a zsebemben.

Egyébként a HTC Sensation XL szerintem nagyonjó, csak eléggé nagy..

2012. márc. 12. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!