Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Noki n8-on megéri szoftvert...

Noki n8-on megéri szoftvert vagy firmwaret frissíteni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon értek hozzá csak egy ismerős mondta hogy könnyű és akár hasznos is lehet. Lassan 1 éves a telefon nincs semmi baja nekem nagyon jó csak hogy ha tényleg még jobb lenne és nem nehéz megcsinálni akkor megpróbálom vagy megcsináltatom ismerőssel.
2012. márc. 10. 21:17
 1/4 A kérdező kommentje:
*Nokia N8-00
2012. márc. 10. 21:20
 2/4 anonim ***** válasza:
Két munkatársamnak is N8-a van, nemrég frissítettek Belle-re. Mindketten nagyon elégedettek vele, az aksi időtartamán is dobott rendesen. További részleteket nem tudok, mivel én amúgy Androidos vagyok.
2012. márc. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
és ez mindenféle következmény és garanciavesztés nélkül csinálható? Ez a belle hivatalos vagy valami házi dolog mint az androidokra?
2012. márc. 10. 23:19
 4/4 A kérdező kommentje:
én is megtettem eszméletlen jó ez a bella
2012. márc. 11. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!