Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sony Xperia mini pro képernyői...

Kószácska kérdése:

Sony Xperia mini pro képernyőiről a sok számomra felesleges cuccot el lehet tüntetni? (google, javaslatok, üdvözlő, képek mappa. ). Azt tudom, hogy plusz dolgot odatenni hogyan lehet, de elvenni onnan. élet rejtélye.

Figyelt kérdés
2012. márc. 9. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Az egyik sarkot kinyitod, nyomsz hosszan az ikonra, majd megjelenik középen egy kuka és oda belehúzod.
2012. márc. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszi ez így szuper...közbe vlmit elb...tam, és a (fő)fő képernyőm 4sarkában lévő buborékból "kirámoltam" véletlenül(legalábbis az egyikből). Oda hogy tudom visszarakni az odavalót? ( csak úgy vissza "hajítani" nem engedi...)
2012. márc. 9. 21:33
 3/4 A kérdező kommentje:
...Vagy esetleg az üresen maradt "buborékot" a sarokból nem lehet vlhogy eltenni? :)
2012. márc. 9. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
eltüntetni úgy lehet h. oda a bubi elé nyonba tartod és raksz egy ikon / bubi ba belerakni meg fogsz egy ikont és oda húzod (müködnie kéne)
2012. márc. 10. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!