Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megszoknám az érintőképernyős...

Megszoknám az érintőképernyős telefont?

Figyelt kérdés
Olyan ember tud segíteni nekem, aki ódzkodott az érintőképernyős telefontól, ám mégis vett egyet. Sikerült megszokni? Engem ugyanis kifejezetten idegesítenek, viszont ha jó alkalmazásokat akarok, játékokat meg mindent, akkor kénytelen vagyok venni egyet, pontosabban androidosat. Tehát egyedüli problémám az érintőképernyő. Valakinek sikerült megszoknia? Ha igen, mennyi idő alatt?

2012. márc. 9. 18:19
 1/8 A kérdező kommentje:
Rossz helyre raktam :S Rakjátok már át légyszi!
2012. márc. 9. 18:20
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem már 1 éve meg van, és még mindig nem szoktam meg. Nekem baromi nehéz vele SMS-t küldeni, Folyton félrenyomom a betűt, és kezdhetem elölről az egészet írni.
2012. márc. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
:S Ez nem jó hír. Én is az sms írástól félek a legjobban. Meg a görgetéstől.
2012. márc. 9. 18:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Hamar megehet szokni, szerintem nekem már nehezebb lenne hagyományossal. például mikor anyukám telefonját megfogom akkor el kell gondolkodnom, hogy most akkor hogyan is :D Mert rögtön a képernyőt nézem és csak azt akarom tapperolni...

Szerintem érintőképernyősön qwertz-vel sokkal könnyebb sms-t írni.


Egyik ismerősödnek biztosan van érintőképernyős telefonja, kérd meg, hogy kipróbálhasd!

2012. márc. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha 1 50 ezres készüléket veszel, akkor ezektől nem kell tartanod.

A görgetés nemgáz egyik telefonnál sem. Az SMS írást is meg lehet szokni, nekem 1 hétbe sem telt, qwerty-s telefonról váltottam csak érintősre. Eleinte tartottam tőle, hogy nem jó, mert a qwerty nagyon bejött, de az érintős Nokiák nagyon gázok voltak. Egyedül a qwerty volt, amit megszerettem benne. Szóval, ne tarts tőle. :)

Próbáld ki, ahol lehet, s hátha megtetszik. :D

2012. márc. 9. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Próbálgatni tudom, páromnak olyan van, de én általában ideges leszek tőle. A görgetést nem tudom szabályozni. Nekem is qwerty-s van most és nagyon szeretem. De egyszerre qwerty-s és érintőset nem akarok - mint pl a nokia e6 -, mert az sem egész képernyős. Páromnak szétcsúsztatható samsungja van, az egész érintős, de ha elcsúsztatod, ott a qwerty. Az nagyon király, de dual sim-es teló kéne!

Amúgy köszi az eddigi válaszokat! :)

2012. márc. 9. 18:55
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagggggyon nem akartam én sem érintőkijelzőset, de ma már a legtöbb azzal szerelt...Nekem sikerült hamar, kb. 1-2 nap alatt megszoknom, te is meg tudod majd. Van sok program, amivel egyszerűbben tudsz sms-t gépelni, nekem pl. nagy ujjaim vannak, de a teljes képernyős querty billentyűzetnél nehéz félrebökni :-D
2012. márc. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Az nem hülyeség, köszi :)
2012. márc. 12. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!