Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung GT-S5230 -ra hogy...

Samsung GT-S5230 -ra hogy lehet normálisan háttérképet beállítani?

Figyelt kérdés

Adott a készülék.Adott a lent linkelt fotó.Ha beállítom háttérképnek,rökre kicsi részletet tudok belőle beállítni,illetve jobbra-és ballra is ugye el lehet húzni a képet..Segítséget szeretnék kérni,valaki csinálja meg nekem úgy ezt a képet,hogy ha beállítom,akkor az egész kép látható a kijelzőmön,és nem úgy,hogy elosztja 3 kijelzőre..Köszönöm!!

Ha valaki tud segíteni,kérem töltse fel valahová,és linkelje be,vagy irjon pm-et,és elküldöm neki az email címet,ahová küldheti.Thy


[link]



2012. márc. 8. 00:24
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
2012. márc. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
nem kell hozzá semmi wallpapercreator. amikor be akarod állítani a képet, akkor látod azt a piros keretet, azt úgy kell kihúznod(az egyik sarkánál fogva), hogy a széles piros keret közepén legyen a kép, teljesen a közepén. Utána még húzogathatod, igazítgathatod, hogy a kép felső és alsó része is teljesen egy vonalban legyen a kerettel. remélem, hogy jól értettem, és a kérdésre válaszoltam, ha mégse, akkor bocsi.
2012. márc. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Első nyert,köszönöm! :)
2012. márc. 12. 00:54
 4/4 anonim válasza:
KÖSZI MINDKETTŐTÖKNEEEK :)
2012. júl. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!