Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » T-Mobile Samsung galaxy note...

T-Mobile Samsung galaxy note részletre?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Lenne egy olyan kérdésem, hogy ha a t mobilnal befizetnek 100.000 Ft egy samsung galaxy note telefonra akkor havi mennyit kéne fizetnem? Tudom , hogy ki van irva de nem értem..:/. Előre köszönöm! :)


2012. márc. 7. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha így veszel akkor:

2 év hűséget vállalsz az előfizetésre

és

2 év hűséget vállalsz az egyik (MédiaMániaL vagy Mozaik L) díjcsomagra és a 2 évben nem változtathatsz rajta. Azt kell fizetni.


Tehát kifizetsz a telefonért 99 900FT-ot egy összegben.

Ezután csak az előfizetést kell fizetned 2 évig, ami 11000FT vagy 11650FT havonta, attól függően melyik díjcsomagot választod.

2012. márc. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Szerintem az így szörnyű befizetek 100.000 ft es fizetni 11 ezrével áhh...:)
2012. márc. 7. 20:46
 3/3 anonim ***** válasza:
Vedd meg kártyásan akkor vagy függetlenül, de ne feledd, hogy telefonálnod mindenképp kell (hiszen ezért is veszel telefont). Tehát azt mindenképp kell fizetned. Ebben már internet is van. Te döntöd el.
2012. márc. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!