Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mért nem megy fel a netre a...

Mért nem megy fel a netre a samsung e250-es telefonom?

Figyelt kérdés
van egy samsung e250-es telóm és van rajta ingyen net felakarnék menni és sokáig tölti és egyszer csak azt irja ki h hiba:időtullépés mit lehetne ezzel tenni hogy jo legyen a net?
2012. márc. 5. 06:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs véletlen letiltva az előfizetéseden az internet elérés? Általában ez szokott a probléma lenni.
2012. márc. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

"és van rajta ingyen net"

ingyen net konkrétan nincsen. Ha előfizetéses vagy akkor maximum van a csomagodban felhasználható adatforgalom, de ezen kívül mindenképpen külön kell fizetni érte.

2012. márc. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
de nekem ugy van hogy beküldtem a klikk szot és visszaküldték ha elküldöm az ok szót akkor 3 hónapig ingyen van!! és ez igaz!! csak nekem nem megy föl
2012. márc. 5. 12:55
 4/11 anonim ***** válasza:

jah értem, a telefonon megvannak a telenoros net beállítások?

Telenorba vetted? Mert akkor elvileg megvannak, de az ügyfélszolgálaton elküldik ingyen.

2012. márc. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
én ezt a telefont a corába a telenortol vettem :) egy csaj a telefonba megadta a profil beállításokat de vagy valamit férre értettem vagy nem tom nem tudná valaki megadni a profil beáálításokat???
2012. márc. 5. 19:00
 6/11 anonim ***** válasza:
nem tudom megadni, de az ügyfélszolgálaton nagyon szívesen segítenek.
2012. márc. 5. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
akkor azt meg tod nekem mondani h hogy csináljam? ezt az ügyfélszolgálatot. felveszel facebookra vagy valamire és ha segitesz énis segitek mindenbe :D
2012. márc. 5. 19:40
 8/11 anonim ***** válasza:

az ügyfélszolgálatot a 1220-as telefonszámon tudod elérni


vagy próbáld meg ezt:

[link]

2012. márc. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszi majd meglássuk hogy jolesze :D
2012. márc. 6. 06:08
 10/11 A kérdező kommentje:
nem jo üzit küldtem és felis hivtam a telefonba acsaj azt mondta hogy majd megadja a profil beállításokat de aztán visszahivtam és a koma azt mondta h a telefon nem támogatja a netet D: segitség
2012. márc. 6. 15:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!