Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyit adnál egy Dell Streak...

Mennyit adnál egy Dell Streak 7-ért?

Figyelt kérdés

Egyértelmű, hogy a gyenge aksival és az alacsony felbontású képernyővel szerelt Dell táblagép nem állja meg a helyét a felsőkategóriába.

Kíváncsi lennék szerintetek mennyit ér egy ilyen készülék.

50ezer forintot kiadnátok érte például?



2012. márc. 4. 23:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Felét sem. 80-100 USD környékén már egész kellemes, 7-8"-os táblákat lehet venni az ebay-en, amik helyből verik ezt a dell-t.
2012. márc. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Nem is csoda hogy lekerült a Dell hivatalos "étlapjáról" a gép. Csak kíváncsi voltam ha esetleg behoznám itthon mennyit legyen pofám érte kérni hogy még nekem is megérje és a vevő is jól járjon.
2012. márc. 5. 10:17
 3/3 A kérdező kommentje:
Mellesleg nem értem mi lett a dellel. Ott van az inspiron duo. Egy hallatlanul jó ötlet, amit, amikor megláttam, azt mondtam: egy ilyen kell nekem. Félre is tettem rá minden hónapban aztán mikor volt szerencsém kipróbálni a pocsék gyenge kijelzője miatt el is ment tőle a kedvem :D
2012. márc. 5. 14:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!