Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért olyan nagy szám a NOKIA...

Miért olyan nagy szám a NOKIA N series, főleg a N95?

Figyelt kérdés
2012. márc. 4. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem nagy szám. 6éve talán.
2012. márc. 4. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A kérdéssel néhány évet késtél...

Hogy miért volt olyan nagy szám a Nokia N95 2006-ban amikor bejelentették?

Többek között ezért:

- 2,6"-os kijelző

- 5 Mpixeles kamera

- ebben volt először GPS

- ...


Egyébként egy nagyon jól összerakott és megbízható telefon, de a mai készülékeke mellett már nincs kiemelkedő tudása.

2012. márc. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm ,de az akkori kor elvárásainak messze megfelelt, ugye?
2012. márc. 4. 21:54
 4/7 anonim ***** válasza:

Akkoriban egy abszolút csúcskategóriás telefon volt.

Mint írtam, az első Nokia volt amiben volt GPS. Az 5 Mpixel-es (2006-ban 6 Mpix körül voltak a kompaktok is) kamera nagyon jó minőségű képeket készített, és még lehetne sorolni...

2012. márc. 4. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkoriban még a Symbian is jó volt, a legjobb telefonos oprendszer.
2012. márc. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mert óriásinak számított a tudása akkoriban. Emlékszem én is majd befostam, amikor megláttam a specifikációját. Amúgy nagyon jó telefon. 3 évig volt N95 8GB-om és imádtam.

2007-ben jelent meg a sima.

2012. márc. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Akkor még nem volt természetes, hogy 5 megapixeles kamera van egy mobilban (ráadásul Carl Zeiss és autófókuszos). A GPS nagyon nagy feature-nek tűnt akkor. A Wifi, a hatalmas kijelző is sokat dobott rajta. Akkor még nem is érdekelte az embereket a sebesség. Emlékszem, hogy 5-10 (néha 20) másodperc volt, mire a például a galériát megnyitotta. De ez akkor fel sem tűnt, egyáltalán nem tartottam lassúnak.
2012. márc. 4. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!