Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Segítség! Melyik telefont...

Segítség! Melyik telefont válasszam? Tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Olyan telefon kellene ami megéri az árát.Nem szeretnék netezni rajta max facebookozni.Én inkább olyan telefont szeretnék ami szép,a képernyője(a belső designre gondolok :D),nem gagyi,jól fényképez és zene jól menjen rajta és személyre szabható :) Tudnátok ajánlani?Ha van személyes tapasztalatod azt szívesen elfogadom!Előre is köszönöm :)

2012. márc. 4. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Sony Ericcson Live minden szempontnak majdnem megfelel.A külső desing..hát..fiataloknak lett kitalálva.Szerintem megéri az árát 36E.Viszont ha nem tetszik ott a mini és a mini pro.
2012. márc. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm,már sokat segítettél!

Nem akarok új kérdést feltenni szóval:

És ha már itt tartunk:

A HTC számomra oly' ismert mint a Nokia,így nem tom megbízható-e.Szerintetek?És megtaláltam két tetszetős darabot: :)

HTC Wildfire S vs. vagy HTC Rhyme ? De melyik a jobb és mért?

Nokiában gondolkodjak? A HTCnél jobb? Nokia c503? Nokia 09? :))) Köszi előre is!

2012. márc. 4. 22:48
 3/3 A kérdező kommentje:

basszus kicsit este van már eléggé elírtam

*nem olyan ismert

bocsi

2012. márc. 4. 22:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!