Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG KP500 Iphone téma telepítés...

LG KP500 Iphone téma telepítését le tudná írni valaki részletesen?

Figyelt kérdés
Néztem oldalakat de nagyon nehezen ment és mindig elakadtam. Egy kis segítséget szeretnék kérni, hogy honnan tudnám letölteni egy működő Iphone témát és, hogyan kell telepíteni? Ahány oldalt, néztem mind máshogy volt...

2012. márc. 4. 18:23
 1/4 anonim válasza:
Az a baj hogy én már letöltöttem a cuccokat de nekem is kéne segitség mert igy nem merek belekezdeni.
2013. okt. 20. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mert haver is belekezdett az xperiájába frissiteni de a cucc amit letöltött kinyirta a telóját és nem kapcsol be
2013. okt. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Valaki segithetne mert a kp500 omat már frissiteni kéne mert van amikor leáll és alig kapcsol be
2013. okt. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
És nekem is a iphone téma kéne
2013. okt. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!